Радомишль - новини

Рятувальники ліквідували пожежу в господарчій будівлі, а також врятували від знищення ще 3 споруди

Рятувальники ліквідували пожежу в господарчій будівлі, а також врятували від знищення ще 3 споруди

21 лютого о 18:03 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в цегляній господарчій будівлі, що в с. Межирічка Радомишльського району. За вказаною адресою виїхали бійці 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

Вони встановили, що полум’ям повністю охоплений дах споруди, яка складалась із декількох приміщень, одне з яких хлів. Також існували загроза перекидання полум’я на впритул прибудовану дерев’яну літню кухню, ще одну господарчу будівлю та житловий будинок, що знаходились поруч.

Першочергово вогнеборці розпочали рятувати літню кухню. Одночасно з цим проводились роботи щодо гасіння палаючої споруди з іншого боку. Ліквідація пожежі ускладнювалась вітряною погодою. Однак силами бійців ДСНС пожежу локалізовано о 18:50, а о 21:05 ліквідовано.

Внаслідок загоряння вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв. м, 10 т сіна, що зберігалось на горищі. Також через сильне задимлення в середині приміщення неможливо було врятувати 30 курей та 2-є свиней.

Проте бійці ДСНС врятували літню кухню, господарчу будівля та житловий будинок – не давши вогню поширитись на них під час ліквідації пожежі.

Причина пожежі наразі встановлюється фахівцями.

У ДСНС у Житомирській області