Радомишль - новини

КАРПУСЬ АНГЕЛІНА, З РАДОМИШЛЬЩИНИ, СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ПРОГРАМИ «РІДНА ШКОЛА» ВІДЕО

КАРПУСЬ АНГЕЛІНА, З РАДОМИШЛЬЩИНИ, СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ПРОГРАМИ «РІДНА ШКОЛА» ВІДЕО

Учениця 10 класу ліцею ім.Т.Г.Шевченка, Карпусь Ангеліна, стала героїнею програми «Рідна школа».

«Талановита людина – талановита в усьому» – це саме про Ангеліну. Адже вона є лауреатом багатьох конкурсів: районних, обласних, всеукраїнського та навіть міжнародного. Як розповідає її мама, дівчина має безліч захоплень. Малює, вишиває, ліпить з пластиліну, окрім того є відмінницею в школі.

В минулому році Ангеліна стала лауреатом 5 всеукраїнського дитячого фестивалю, що проходив у Миргороді, «Соловейко України», де познайомилася з заслуженою артисткою України – Тетяною Піскарьовою.

На даний час Ангеліна є солісткою дитячої фабрики естради Тетяни Піскарьової, яка в свою чергу являється її вчителем з вокалу. А також Ангеліну було запрошено на концерт пані Тетяни, де вона виконала досить дорослу пісню Мозгового «Троянда Ружа».

Як розповіла мама дівчинки, Людмила, в них співає вся сім\’я. Тато, старша сестра, бабусі. Це сімейне захоплення, що додає всім настрою.

КАРПУСЬ АНГЕЛІНА, З РАДОМИШЛЬЩИНИ, СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ПРОГРАМИ «РІДНА ШКОЛА» ВІДЕОКАРПУСЬ АНГЕЛІНА, З РАДОМИШЛЬЩИНИ, СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ПРОГРАМИ «РІДНА ШКОЛА» ВІДЕОКАРПУСЬ АНГЕЛІНА, З РАДОМИШЛЬЩИНИ, СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ПРОГРАМИ «РІДНА ШКОЛА» ВІДЕО

Відео: tvradioztinfo