Радомишль - новини

ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ ВИМАГАЮТЬ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗВІЛЬНИТИ ДИРЕКТОРА МКП “ВОДОКАНАЛ” [ПР]

ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ ВИМАГАЮТЬ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗВІЛЬНИТИ ДИРЕКТОРА МКП "ВОДОКАНАЛ"

Двоє депутатів Радомишльської міськради, від політичної партії “ДемАльянс”, а саме, Віта Нікіфорова та Олександр Папірний, подали депутатське звернення міському голові, Соболевському Олегу Вікторовичу, із вимогою негайно звільнити Демчука Руслана Миколайовича з займаної посади директора МКП “Водоканал”

Відповідне депутатське звернення (Вих №19; від 29.04.2016р.) зареєстроване в приймальні Радомишльської міської ради 29-го квітня.

Зокрема, у зверненні депутати вимагають від Радомишльського міського голови:

– негайно звільнити Демчука Руслана Миколайовича з посади директора МКП “Водоканал”;

– забезпечити прозорий конкурс відбору претендентів на посаду керівника комунального підприємства.

“У зв’язку з тим, що в лютому місяці 2016 року розпорядженням міського голови, на посаду директора МКП “Водоканал” було призначено Демчука Руслана Миколайовича. Призначено було в НЕ прозорий спосіб, а шляхом торгів з місцевою бізнес-елітою, без жодних обговорень майбутньої кандидатури, та у спосіб, який унеможливлює потрапляння дійсно фахової та перспективної людини на дану посаду. Враховуючи також те, що у Демчука Руслана Миколайовича є не закрите кримінальне впровадження, яке на даний момент знаходиться на розгляді Макарівського суду. Впровадження кваліфікується як: одержання службовою особою хабара в особливо великих розмірах. Беручи до уваги те, що невинуватість Руслана Миколайовича не була доведена судом, вважати його не винуватим та чистим перед законом неможливо!”, – йдеться у зверненні.

Депутати зазначили, що призначення даної особи на матеріально-відповідальну посаду являється відкритою зневагою до процесів які відбулися в країні, та громадян, які поклали власне життя та здоров’я на війні з Росією; на Майдані під час революції Гідності.

Нагадаємо, раніше в публікації “КАДРОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ, ЯКІ ВПЛИНУТЬ НА ЗМІНИ В РАДОМИШЛІ” Олександр Папірний розповів про характеристику та минуле керівника МКП “Водоканал”.

Копія депутатського звернення додається:

ДЕПУТАТИ МІСЬКРАДИ ВИМАГАЮТЬ ВІД МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЗВІЛЬНИТИ ДИРЕКТОРА МКП "ВОДОКАНАЛ"

За матеріалами сайту dem-alliance.org