Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ РОЗСЛІДУЮТЬ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ТЕТЕРІВ. + ФОТО/ВІДЕО

У РАДОМИШЛІ РОЗСЛІДУЮТЬ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ТЕТЕРІВ. + ФОТО/ВІДЕО

Радомишляни занепокоєні скидами каналізаційних стоків у річку Державного значення “Тетерів”.

Поблизу “Греблі”, в річку тече струмок, з підозрілим вмістом. Про це свідчать колір та сморід. Екологічну небезпеку відразу відчули місцеві жителі.

15 липня, депутат радомишльської міської ради, Папірний Олександр на своїй сторінці у facebook повідомляє про те, що даний інцидент без уваги не залишився.

«Після особистого ознайомлення з ситуацією я відреагував на звернення в межах своїх повноважень. А саме направив депутатське звернення в Державну Екологічну Інспекцію з метою проведення фахової оцінки проблеми. Сьогодні вранці працівники інспекції взяли проби води (вище витоку, сомого витоку нечистот, нижче по течиї), для перевірки в лабораторії.» – відзначив Олександр.

У РАДОМИШЛІ РОЗСЛІДУЮТЬ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ТЕТЕРІВ. + ФОТО/ВІДЕО

Дана труба належить МКП «Водоканал». Це було підтверджено відповідними документами, які надали юрист та інженер підприємства, котрих на місце викликали працівники інспекції.

«На місці був складений протокол про взяття проб води з відповідним приписом.» – додав Олександр Сергійович, на своїй сторінці у Facebook.

Кореспонденти сайту відправилися на місце скидів, аби на власні очі побачити суть проблеми.

На сьогоднішній день в тому місці знаходиться пляж, де в літній період купаються місцеві.

Також нагадаємо, що р.Тетерів впадає у Київське водосховище, через що наслідок цього скиду стає далеко екологічною проблемою не тільки Радомишльського району.

У РАДОМИШЛІ РОЗСЛІДУЮТЬ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ТЕТЕРІВ. + ФОТО/ВІДЕОУ РАДОМИШЛІ РОЗСЛІДУЮТЬ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ТЕТЕРІВ. + ФОТО/ВІДЕОУ РАДОМИШЛІ РОЗСЛІДУЮТЬ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ТЕТЕРІВ. + ФОТО/ВІДЕО