Радомишль - новини

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОІГНОРУВАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ЖИТЕЛІВ РАДОМИШЛЯ. ВІДЕО

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОІГНОРУВАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ЖИТЕЛІВ РАДОМИШЛЯ. ВІДЕО

Депутати Радомишльської міської ради проігнорували звернення жителів вул.Горького, щодо незадовільного стану їх вулиці.

Наприкінці позачергової сесії, яка відбулася 23 червня 2016 року, до сесійної зали завітали жителі вул.Горького, з проханням до голови та депутатів вплинути на вирішення ситуації, що склалася на вулиці.

Та не дослухавши суть проблеми до кінця, один з депутатів перебив виступ жінки, що послужило подальшому хаосу у сесійній залі – більшість депутатів не стали слухати, просто встали і покинули приміщення.

На одному з відрізків дороги по вул.Горького, вже багато років після дощів утворюється калюжа, яка, зі слів мешканців ближніх будинків, негативно впливає як на стан самої дороги, так і на стан їх помешкань та подвір\’я.

Відео: ВО Свобода Радомишль

«Зі слів жителів, це вже третій голова, до якого вони звертаються із проханням вирішити дану проблему. Калюжа приносить багато незручностей, як мешканцям так і проїжджим автомобілям. Колись там був природний стік, який з часом зруйнувався. Зараз там досить спірне питання між сусідами, та вони згодні аби міською владою було утворено комісію та викликано спеціалістів, які допомогли б у вирішенні питання.» – коментує ситуацію депутат міської ради Черняєва Н.І..

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОІГНОРУВАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ЖИТЕЛІВ РАДОМИШЛЯ. ВІДЕО

«На місце калюжі було висипано дві машини відсіву, та після чергового дощу жителі знову скаржаться – вода піднялася і тепер стоїть на їх подвір\’ях.» – додала Наталя Іванівна.

У міській раді на сьогоднішній день не готові дати відповідь, як остаточно вирішити дану проблему, адже є певні непорозуміння між сусідами.

«Вихід один – прочистити природний стік, який був там раніше, розчистити сміття, яке заважає стоку води, та вивезти глину. Калюжа звичайно залишиться, але більша частина води зійде.» – коментує заступник міського голови, Свіца С.І .

ДЕПУТАТИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОІГНОРУВАЛИ ЗВЕРНЕННЯ ЖИТЕЛІВ РАДОМИШЛЯ. ВІДЕО

Щодо самих жителів, вони обурені бездіяльністю міської влади, – «Це вже третій міський голова до якого ми звертаємося з проханням допомогти. Років з десять ця калюжа заважає нам, особливо після великих злив.»