Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ДЕРЕВА ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА СКУЛЬПТУРИ. + ВІДЕО

У РАДОМИШЛІ ДЕРЕВА ПЕРЕТВОРИЛИСЯ НА СКУЛЬПТУРИ. + ВІДЕО

Тепер людям приємніше та цікавіше чекати на свій транспорт, адже сухі дерева, які мали вирубуватися, за тиждень перетворилися на справжні витвори мистецтва

Місцеві мешканці задоволені тим, як тепер виглядає одна з центральних вулиць міста. Ідейний організатор Сергій розповідає: ідея збереження сухих дерев від винищення у такий спосіб прийшла до нього під час розроблення проекту з озеленення міста. Усі місцеві мешканці підтримували митців, як могли.

Чоловік заручився підтримкою двох знайомих скульпторів, а фінансову допомогу проект отримав від колишньої радомишлянки та сестри пана Сергія. У митців попереду багато планів та натхнення, а от коштів на їх реалізацію не вистачає.

Один зі скульпторів каже: хоча працювати із деревом непросто, та все ж процес приніс митцям лише задоволення. Мовляв, набагато приємніше спостерігати за нестандартними дерев’яними скульптурами, ніж за деревами з обрубаним гіллям, що зараз можна бачити у кожному місті.

Під час виконання скульптур, розповідає пан Олександр, труднощів майже не виникало, якщо не враховувати спеку. Та додає: більше уваги з боку міської влади їм теж не вистачало. Чоловіки діляться враженнями: найвищою оцінкою їхньої роботи є захоплені відгуки та приємно здивовані очі містян і гостей міста. Витрачені ресурси та зусилля однозначно того варті.

Джерело: ПравдаТУТ