Радомишль - новини

БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)

БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)

27 серпня, двоє хлопців, Юрій Регліс та Іван Онисько, на 50-ий день своєї «босої» мандрівки завітали до Радомишля.

Мандрівка двох босих хлопців по Україні, маршрутом якої обраний “Вишиваний Шлях”, завітала і до Радомишля.

Зустріч відбувалася в місцевому парку на галявині. Босі хлопці привертали увагу перехожих своєю відкритістю та щирістю.

Розповідали Іван та Юрко про різне. Про власний досвід подорожей за кордоном, цікаві історії, які відбулися під час їх «босої» мандрівки. Про те, як на різних ділянках шляху приєднуватимуться охочі. Хтось босий, хтось взутий.

Таким чином до них у Львові і приєдналася їх вірна супутниця – собака, яку вони назвали Босою.

Та оригінальність цієї подорожі саме в тому, що вона відбувається без грошей, майже без речей та без взуття. Це новий досвід для хлопців. Щось нове та цікаве, як для них, так і для тих, хто активно за ними стежить в соціальних мережах.

Нагадаємо, що Іван та Юрко долають відстань від Ужгорода до Харкова, а це 2080 км. Старт їх мандрівки відбувся 9 липня в м. Ужгороді.

БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)БОСІ МАНДРІВНИКИ ПОДІЛИЛИСЯ З РАДОМИШЛЯНАМИ СВОЇМ ПОЗИТИВОМ. (ФОТО, ВІДЕО)