Радомишль - новини

У міській раді презентували 3D-макет електростанції та заводу по виробництву сонячних панелей. ВІДЕО.

У міській раді презентували 3D-макет електростанції та заводу по виробництву сонячних панелей. ВІДЕО.

На позачергову сесію Радомишльської міської ради, що відбулася 31 серпня 2016 року, завітав американський інвестор з презентацією нового заводу, який планують побудувати на території ТОВ “Радкомінвест” що знаходиться по вул. Промисловій 1-б.

На розсуд всіх присутніх, одним із представників ТОВ “ГЕСС Консалтинг Україна”, була представлена презентація 3D моделі майбутньої електростанції яка буде працювати на сонячних батареях та заводу по виробництву сонячних панелей та переробки сміття.

ТОВ “ГЕСС Консалтинг Україна” є українським підрозділом міжнародної компанії “Green Energy Sustainable Solutions” – “GESS International”. Компанія спеціалізується на проектах з енергоефективності, ко-генерації та відновлювальних джерел енергії, працює в Україні впродовж 3 років, досліджуючи ситуацію в енергетичній сфері та розробляючи проекти для державного та приватного секторів економіки.

Розглянувши технічну документацію щодо встановлення меж земельної ділянки ТОВ «Радкомінвест» та в ході обговорень, депутатами міської ради з другої спроби було прийняте рішення №201, про попереднє погодження межі земельної ділянки площею 5,3929 га. Цим рішенням міська рада надає усі умови підприємству для реалізації проекту.

Кореспондент сайту відправився за детальною інформацією щодо інвестора та майбутнього будівництва заводу та електростанції до міського голови, Соболевського О. В. На що останній відповів, що всю інформацію можна знайти на сайті міської ради та відмовився будь-що коментувати.

На офіційному сайті Радомишльської міської ради на сьогоднішній день відсутня будь-яка інформація про будівництво електростанції та заводу по виробництву сонячних панелей. Жителі міста належним чином не поінформовані стосовно того, що за підприємство незабаром з’явиться у Радомишлі.

Як повідомляв radomyshl.com, підприємство, яке вже придбало відповідне приміщення у Радомишлі, сплачуватиме податки до місцевого бюджету. Також по місту орієнтовно з’явиться 200–300 робочих місць лише на першому етапі виробництва.