Радомишль - новини

ДИРЕКТОРА РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ НЕ ОБРАНО. ОГОЛОШЕНО ПОВТОРНИЙ КОНКУРС. + ВІДЕО

ДИРЕКТОРА РАЙОННОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ НЕ ОБРАНО. ОГОЛОШЕНО ПОВТОРНИЙ КОНКУРС. + ВІДЕО

16 серпня 2016 року в приміщенні краєзнавчого музею відбулося друге засідання комісії з визначення переможця конкурсу на посаду директора районного Будинку культури.

За результатами голосування ніхто із трьох представлених кандидатів не набрав потрібної кількості голосів. Та не дивлячись на це, через годину було вирішено провести повторне засідання та повторне голосування, аби не затягувати з обранням нового директора.

Аргументуючи це тим, що директор потрібен негайно та тим, що повторне засідання є цілком законним, за результатами повторного голосування, набравши 6 голосів із 10 перемогу отримав Катерленко С.Б.

Та як виявилося згодом, повторне засідання не було законним.

Таким чином, на сайті Радомишльської РДА, 22 серпня 2016 року було оголошено повторний конкурс на заміщення вакантної посади директора Районного Будинку культури.

Кандидати мають подати до конкурсної комісії відділу культури слідуючі документи: копія документа, що засвідчує особу, копія документів про вищу освіту, два рекомендаційні листи довільної форми та мотиваційний лист довільної форми.

Документи приймаються на протязі 30 днів з дня оголошення конкурсу.