Радомишль - новини

У СОЦМЕРЕЖАХ ОБГОВОРЮЮТЬ “ШАНСОН” НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У РАДОМИШЛІ. + ВІДЕО

У СОЦМЕРЕЖАХ РАДОМИШЛЯНИ ОБГОВОРЮЮТЬ "ШАНСОН" НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У РАДОМИШЛІ. + ВІДЕО

24 серпня 2016 року, під час святкування 25-ої річниці Незалежності у Радомишлі, у місцевому парку, лунали російські хіти.

Це активно обговорюють користувачі у соціальних мережах, адже багатьох обурив такий репертуар на святі.

«Справді дивно, іде війна, свято Незалежності, а ні одної патріотичної пісні не прозвучало» – пишуть у коментарях радомишляни.

«А ось напрошується питання: чи це сплановано нас пічкають російським “непротребом” ретельно підбераючи репертуар, чи просто банальна звичка і халатність керівників, які відповідають за муз супровід?» – коментує депутат міської ради, Олександр Папірний.

Зокрема нагадують, що за подібні «витівки» в Житомирі звільнили начальника управління культури.

Варто відмітити, що дискотека, яка відбувалася після урочистої частини та на якій було безліч підростаючого покоління, теж проходила під звуки російських виконавців.

У СОЦМЕРЕЖАХ РАДОМИШЛЯНИ ОБГОВОРЮЮТЬ "ШАНСОН" НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ У РАДОМИШЛІ. + ВІДЕО

Та така музична «оказія» в цьому році не оминула і столицю. Там, через протести активістів, змінили програму, прибравши російські твори: «Скандал навколо концерту розгорівся напередодні після того, як українські письменники брати Капранови у Facebook висловили обурення наповненням музичної програми до Дня Незалежності України. Програму концерту вони назвали «русскім міром».» – повідомляє сайт www.radiosvoboda.org.

Та хто і чому у Радомишлі не прослідкував за репертуаром і чим мотивував свою безвідповідальність у цьому питанні залишається здогадуватися.