Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬ: УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ СКУПОВУЮТЬ ЗА БЕЗЦІНЬ. + ВІДЕО

РАДОМИШЛЬ: УКРАЇНСЬКІ ЗЕМЛІ СКУПОВУЮТЬ ЗА БЕЗЦІНЬ. + ВІДЕО

Здавалося б, нічого незвичайного, однак її вартість дещо здивувала місцевих мешканців – 17 гривень за квадратний метр.

Потенційний власник каже: така ціна встановлена законодавством. Відповідно до інформації Державного земельного кадастру, цейчоловік з 12 грудня минулого року орендує зазначену земельну ділянку для переробки деревини.

Не минуло й року, як учорашній орендар став її повноправним власником. Таким чином, сотка землі обійдеться йому всього за 1700 грн. До слова, на сьогодні у Радомишлі середня ціна за таку ж площу становить 13 000 грн. Але в міській адміністрації стверджують: ця ціна аж нітрохи не знижена.

Посадовець пояснює: на підставі умов договоругромадянин має повне право викупити орендовану ділянку, а міська адміністраціє не має права та підстав відмовити. І щоб убезпечити себе від підозр містян, було написано положення про порядок визначення оцінювачів майна. Серед трьох пропозицій від незалежних оцінювачів із наявністю ліцензії було обрано одного, і приблизно через місяць фахівці встановили: гектар землі в Радомишлі коштує 166 тисяч гривень.

Хоча усі документи вже готові, остаточно говорити про продаж землі за таку ціну – рано. Зазначений проект рішення депутати міської ради планують розглянути у ході засідання сесії, що відбудеться 28 вересня.

Джерело: pravdatyt.com