Радомишль - новини

МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]

МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]

Магазин «Камелія» запрошує королев та юних принцес на тотальний розпродаж одягу. В асортименті літні, осінні та зимові моделі на будь-який смак зі знижкою 30 %.

Сукні, кардигани, світшоти, блузки, рубашки, піджаки, брюки, лосини, зимові та осінні куртки. Також в наявності взуття та аксесуари: біжутерія, сумки, клатчі.

Моделі представлені в розмірах від 42 до 56. А весь одяг українського, турецького та польського виробництва порадує Вас якістю та цінами.

В асортименті і дитячий одяг та взуття на вік від 3 до 14 років. Сукні, теплі кофти, світшоти, куртки, жилетки, лосини, брюки, юбки, а також шапки для юних принцес.

Ціни сягають від 70 грн і вище. Знижка діє на весь асортимент, що є в магазині.

Графік роботи магазину:

Пн. – пт.: 9:00 – 17:00

Сб. : 9:00 – 16:00

Нд. : 9:00 – 15:00

Адреса: м. Радомишль

Вул. В. Житомирська 1⁄2

3-й поверх ТЦ «Сільпо».

МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]МАГАЗИН «КАМЕЛІЯ» ЗАПРОШУЄ НА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ЖІНОЧОГО ТА ДИТЯЧОГО ОДЯГУ. + ФОТО [Р]