Радомишль - новини

У РАДОМИШЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ВСТАНОВЛЕНО НОВИЙ АПАРАТ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ. + ВІДЕО

У РАДОМИШЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ ВСТАНОВЛЕНО НОВИЙ АПАРАТ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ. + ВІДЕО

10 жовтня 2016 року у Радомишльській районній лікарні було офіційно представлено новий ультразвуковий діагностичний апарат “TOSHIBA – XARIO 100”. Всі присутні мали змогу спостерігати «нове життя».

10 жовтня о 15:00 годині, на офіційне відкриття нового апарату УЗД, до кабінету були запрошені депутати обласної ради, голова райради, райдержадміністрації, міський голова, лікарі та місцеві ЗМІ.

Відтепер мешканці Радомишльщини без поїздок до області зможуть пройти якісне обстеження на ультразвуковому апараті у райцентрі.

Апарат було закуплено завдяки сумісним зусиллям депутатами Житомирської обласної ради, райдержадміністрації, районної ради, міської ради та сільських рад. Усього було зібрано 1 100 тис.грн.

Всім присутнім продемонстрували можливості нового апарату, провівши ультразвуковое дослідження вагітної жінки.

Детальніше про презентацію апарату дивіться у відео.

Також нагадаємо, що єдиний апарат, який на сьогоднішній день обслуговував жителів району, «Ultima Pro 30», 2004 року випуску, вже давно не витримував навантажень. Адже технічні можливості апарату замалі.

«Апарат УЗД виходить із ладу щонайменше раз на рік.» – про це розповідає лікар-гінеколог закладу, Яковенко Наталія Миколаївна.

За словами медика, з огляду на те, що апарат обслуговує велику кількість людей з усього району, зачасту просто виходить із ладу. Тому лікарні було необхідно закупити нове обладнання для забезпечення належного обстеження.

«Даний апарат ніхто не збирається списувати. Ми і надалі плануємо на ньому працювати.» – коментує лікар ультразвукового дослідження, Людмила Іванівна Білошицька.