Радомишль - новини

ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.

ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.

У четвер, 3 листопада, у приміщенні Радомишльської міської ради пройшов навчальний семінар для арбітрів футзалу.

Із навчальним семінаром до Радомишля завітали арбітр національної категорії, інструктор ФІФА та УЄФА Віктор Дердо і голова комісії арбітрів Федерації футзалу м. Києва Віталій Олійник, аби поділитися своїми знаннями та набутим досвідом зі всіма присутніми.

На семінарі були присутні арбітри, які обслуговують футзальні змагання м. Радомишля та представники команд-учасниць Чемпіонату.

Всім присутнім було запропоновано пройти відеотест з правил гри, після чого на прикладі відеофрагментів запрошені гості роз’яснювали епізоди, які найчастіше виникають у сучасному футзалі.

Наприкінці семінару відбулося нагородження команд «Полісся» с.Ставки за зайняте перше місце та «Полісся 2» с.Ставки за, відповідно, друге місце у Чемпіонату Радомишльського району.

Також від Федерації Футболу було висловлено подяку міському голові, Соболевському О.В., начальнику відділу у справах сім\’ї, молоді та спорту, Гончаренко О. В. та виконавчому директору Радомишльської Федерації Футболу та члену виконавчого комітету Федерації Футболу Житомирської області, Бацуку В.М.

ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.ВІКТОР ДЕРДО І ВІТАЛІЙ ОЛІЙНИК ПРОВЕЛИ У РАДОМИШЛІ СЕМІНАР ДЛЯ АРБІТРІВ. ФОТО. ВІДЕО.

Фото: Футзал Житомирщини