Радомишль - новини

ПЕРЕМОЖЦЕМ СЕРЕД БДЖОЛЯРІВ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАВ ПАСІЧНИК ПЕТРО СЕРГІЄНКО

ПЕРЕМОЖЦЕМ СЕРЕД БДЖОЛЯРІВ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАВ ПАСІЧНИК ПЕТРО СЕРГІЄНКО

За підсумками 2016 року переможцем серед бджолярів в здачі товарного меду у Житомирській області став пасічник Петро Сергієнко.

Підводять підсумки за минулий рік, закладають основи майбутнього врожаю. Цього року аграрії досягли значних успіхів. Зокрема, Україна посідає перше місце в світі з експорту меду, кукурудзи, сої, тощо, що дає можливість надходження в державу валютних резервів.

За свідченням директора Житомирського товариства «РК. ФУД», Романюка Анатолія, що займається заготівлею у пасічників області товарного меду, з подальшим вивозом за кордон, переможцем серед бджолярів в здачі товарного меду в Житомирській області, став пасічник та депутат Радомишльської районної ради Петро Сергієнко.

Житомирська обласна державна адміністрація та обласна рада, з нагоди Дня працівників сільського господарства, нагородили грамотами та наручним годинником Житомирської обласної ради в Радомишльському районі – Анатолія Кобилянського та Петра Сергієнка.
ПЕРЕМОЖЦЕМ СЕРЕД БДЖОЛЯРІВ У ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАВ ПАСІЧНИК ПЕТРО СЕРГІЄНКО

Нагадаємо, що Петро Сергієнко очолював Радомишльську районну державну адміністрацію з 22 квітня по 13 листопад 2014 року, написавши заяву, склав повноваження.

День працівників сільського господарства — професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників сільського господарства» від 7 жовтня 1993 року № 428/93.