Радомишль - новини

Нардеп звернувся до Луценка та НАБУ щодо притягнення до відповідальності виконавчої дирекції обласного ФСС

Нардеп звернувся до Луценка та НАБУ щодо притягнення до відповідальності керівництва виконавчої дирекції обласного Фонду соціального страхування

Народний депутат України Борислав Розенблат днями звернувся з депутатським зверненням до Генерального прокурора України Юрія Луценка та Національного антикорупційного бюро України щодо притягнення до відповідальності керівництва виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Звернення опублікованне в газеті ЭХО, №46 (1362) від 17-23 листопада 2016 р.

У своєму зверненні нардеп наводить твердження, що новий керівник виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Павленко А.А. вчиняє протиправні дії відносно майна та коштів фонду.

 


 

Генеральному прокурору України

Луценку Юрію Віталійовичу

01011, м. Київ,

вул. Різницька, 13/15

Національне антикорупційне

бюро України

03035, м. Київ,

вул. Василя Сурикова, 3

 

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

У порядку ст. 16 Закону України “Про статус народного депутата України”


До мене, як до депутата Верховної Ради України, звернувся громадянин Дегліс Микола Васильович з проханням допомогти вирішити питання забезпечення виконання судового рішення та недопущення незаконних дій керівника Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втратипрацездатності.

Зі зверненням вбачається, що за рішенням Богунського районного суду м. Житомира від 20 липня 2016 року по справі №295/7450/ 16-ц було визнано незаконним наказ №273-К від 17.05.16 р. та поновлено Дегліса М.В. на посаді директора виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з 19.05.2016 р. Рішення суду в частині поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку в межах платежу за один місяць у розмірі 5269 грн 12 коп. підлягає негайному виконанню.

09.11.2016 р. рішення суду набуло законної сили, проте станом на 10.11.2016 р. воно не виконане.


Також у зверненні наводиться твердження, що новий керівник виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Павленко А.А. вчиняє протиправні дії відносно майна та коштів фонду, а саме:

– провів переведення Лугинської міжрайонної виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення фонду з власного приміщення в орендоване в смт. Ємільчине та витратив на ремонт орендованого приміщення 109 тисяч гривень;

– переніс виконавчу дирекцію Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з орендованого приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 7 до орендованого приміщення за адресою: Новий Бульвар, 5 у місті Житомирі. На ремонт новоорендованого приміщення витратив 331 тисячу гривень, на перенесення комунікаційних мереж – 120 тисяч гривень, на придбання нових меблів – 56 тисяч гривень;

– витратив 200 тисяч гривень на оренду обох приміщень за адресами: вул. Перемоги, 7 та Новий Бульвар, 5 у місті Житомирі;

– створив фактично дублюючу виконавчу дирекцію Житомирського обласного відділення фонду, куди прийняв 24 особи та виплатив їм заробітну плату за три місяці, при тому, що фактичне виконання посадових обов\’язків було покладено на працівників, які вже були прийняті на роботу та виконували свої обов\’язки у звичайному режимі й отримували заробітну плату згідно зі штатним розкладом;

– за вказівкою керівника будо здійснено нецільове використання 40 тисяч гривень на засоби масової інформації;

– керівництвом виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності здійснена розтрата коштів фонду шляхом оформлення фіктивних відряджень та списання паливно-мастильних матеріалів для особистого автомобіля.


Відповідно до ч. 2 ст. 7 Закону України “Про статус народного депутата України”, народний депутат відповідно до закону розглядає звернення виборців, а також від підприємств, установ, організацій, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об\’єднань громадян.

Враховуючи вищевикладене, з метою дотримання вимог чинного законодавства та керуючись Законом України “Про статус народного депутата України”, прошу Вас провести ретельну перевірку по фактах, наведених у зверненні. До моменту з\’ясування всіх обставин вирішити питання щодо тимчасового відсторонення від виконання своїх обов\’язків керівника виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

У разі підтвердження викладених у зверненні обставин притягнути винних осіб до відповідальності.

Про результати розгляду даного звернення прошу проінформувати на адресу: м. Житомир, м-н С.П. Корольова, 3/14, кім. 118 та продублювати на електронну адресу Rozenblat.boryslav@ukr.net.

Додаток: копія звернень з додатками Дегліса М.В.

З повагою

народний депутат України

Б.С. РОЗЕНБЛАТ

ВІД РЕДАКЦІЇ ДОДАМО. Під час минулих парламентських виборів А. Павленко був начальником виборчого Блоку П. Порошенка в Радомишльському районі.

Газета ЭХО, №46 (1362) від 17-23 листопада 2016 р.