Радомишль - новини

ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЯ ПРОВОДИТЬ ПОЗАПЛАНОВУ ПЕРЕВІРКУ НА ВОДОКАНАЛІ

ДЕРЖФІНІНСПЕКЦІЯ ПРОВОДИТЬ ПОЗАПЛАНОВУ ПЕРЕВІРКУ НА ВОДОКАНАЛІ

Державна фінансова інспекція в Житомирській області проводить позапланову виїзну ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Радомишльського міського комунального підприємства “Водоканал” щодо законності виділення бюджетних коштів на потреби МКП “Водоканал”, їх освоєння та цільового використання, за період з 01.01.2015 року по даний час.

На підприємстві перевіряють законність виділення коштів Радомишльської міською радою на потреби МКП “Водоканал”, освоєння підприємством виділених бюджетних коштів і використання їх згідно цільового призначення, а також проведення інвентаризації всього наявного на підприємстві майна та техніки з метою виявлення нестачі або надлишків, та матеріально-відповідальних осіб, з чиєї вини вони виникли.

Нагадаємо, що в лютому місяці 2016 року розпорядженням міського голови, на посаду директора МКП “Водоканал” було призначено Демчука Руслана Миколайовича. Проте через деякий час двоє депутатів Радомишльської міськради вимагали від міського голови звільнити керівника підприємства та забезпечити прозорий конкурс відбору претендентів на посаду керівника МКП “Водоканал”.