Радомишль - новини

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ КИЯНИ НЕЗАКОННО ОТРИМАЛИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

НА РАДОМИШЛЬЩИНІ КИЯНИ НЕЗАКОННО ОТРИМАЛИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЛЮ РЕКРЕАЦІЙНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Радомишльська райдержадміністрація перевищила повноваження та неправомірно передала у власність шляхом укладення договорів купівлі-продажу дві земельні ділянки на території Кримоцької сільської ради, які належать до категорії земель рекреаційного призначення та перебували у державній власності.

Про це повідомляє пре-служба прокуратури Житомирської області.

Проте, підстави виникнення права власності – договори купівлі-продажу за позовом органів прокуратури визнані недійсними у судовому порядку

За позовом прокуратури області адміністративним судом скасовано рішення державних реєстраторів про реєстрацію прав власності на дві земельні ділянки несільськогосподарського призначення для рекреаційного використання загальною площею 0,3500 га, що у с. Кримок Радомишльського району.

Нагадаємо, що Радомишльська райдержадміністрація (2010 рік) перевищила повноваження та неправомірно передала у власність шляхом укладення договорів купівлі-продажу дві земельні ділянки на території Кримоцької сільської ради, які належать до категорії земель рекреаційного призначення та перебували у державній власності.