Радомишль - новини

Депутат міської ради, Іщенко В.В. лаявся та погрожував начальнику МКП «Водоканал». Вгамували дебошира поліцейські. + ВІДЕО

ДЕПУТАТ РАДОМИШЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, ІЩЕНКО В.В. ЛАЯВСЯ ТА ПОГРОЖУВАВ НАЧАЛЬНИКУ МКП «ВОДОКАНАЛ». ВГАМУВАЛИ ДЕБОШИРА ПОЛІЦЕЙСЬКІ. + ВІДЕО

У четвер, 24 листопада, під час фінансової перевірки МКП «Водоканал», до приміщення підприємства завітав депутат міської ради, Іщенко В.В., став заважати роботі працівників та нецензурно висловлюватися в адресу директора комунального підприємства.

Як повідомляє директор МКП «Водоканал», Демчук Р.М., пан Іщенко знаходився в стані алкогольного сп’яніння та намагався перешкодити перевірці.

«Ображав директора підприємства, некоректно висловлювався та погрожував вбивством» – говорить Руслан Миколайович.

Саме після погрози, директором підприємства було викликано поліцію.

«Після того, як Іщенко В.В. став погрожувати мені вбивством, я звернувся до відділу поліції із заявою про кримінальне правопорушення та, одночасно, за фактом хуліганських дій та керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння» – пояснює Руслан Миколайович.

Начальник Радомишльського відділення поліції, Нікурадзе Д.А., підтверджує даний факт.

«Було викликано наряд поліції, який затримав депутата та доставив його до відділення. За даним фактом було складено адміністративні матеріали та направлено до суду» – говорить Дмитро Альошович.

Депутат міськради, Іщенко В.В. говорить, що в той день взагалі не збирався їхати на МКП «Водоканал».

«Того дня я взагалі не планував їхати на Водоканал. Але у місті я зустрів юриста Водоканалу Віталія Петриковського, який почав звинувачувати мене, що я не сплачую борг за воду. Звісно, я обурився, тому що цей борг мені ще раніше звідкись приписав директор Водоканалу Руслан Демчук. Але згодом радомишльський районний суд скасував судовий наказ, згідно з яким я був винен більше 5 тисяч гривен. На мою відповідь, що боргу у мене немає, юрист відповів, що нічого не знає і сказав їхати до бухгалтерії і там звірятися» – пояснює Володимир Вікторович.

«Приїжджати на Водоканал – це завжди нерви. Тому що я не можу нормально ні звіритися з показниками лічильника, ні взяти якусь довідку ні будь-що інше. Одразу створюється проблема і мене починають майже виганяти з приміщення. Так було й цього разу.

Приїхавши, я почав з’ясовувати, чому досі не виконується ухвала суду про скасування судового наказу і мене продовжують звинувачувати у заборгованості. До речі, навіть на відео можна побачити, що головний бухгалтер говорить – ніякої ухвали суду у мене немає. От я і намагався зрозуміти, чому на Водоканалі й досі не знають, що у мене відсутня заборгованість. До речі, пан Демчук, як юрист, повинен знати, що якщо судовий наказ скасовується, то він має подати цивільний позов про стягнення боргу з боржника. Але він нічого такого не робив і не робить, тобто, на яких підставах він досі вимагає з мене придуманий собою борг – я не знаю.

Дуже обурює вся ця ситуація, що тебе звинувачують у тому, чого ти не робив. До того ж юрист Водоканалу, який постійно перестрічає на вулицях всю мою родину та вимагає сплатити борг – лише псує нерви. Тому цього разу я поводився досить емоційно і на мене викликали поліції та склали протокол. Сьогодні був суд і я сплатив штраф за свою надто емоційну поведінку. От власне і вся ситуація» – пояснює ситуацію депутат міськради, Іщенко В.В.

Як повідомлялося раніше, Державна фінансова інспекція в Житомирській області проводить позапланову виїзну перевірку Радомишльського міського комунального підприємства “Водоканал”.

Також нагадаємо, близько року тому назад, а саме 18 листопада 2015 року, у приміщенні Радомишльської райдержадміністрації сталася штовханина між мером Радомишля Соболевським О.В. та депутатом міськради Папірним О.С.