Радомишль - новини

РАДОМИШЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. + ФОТО

РАДОМИШЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. + ФОТО

Голодомор… Його жертви… Знищення українських синів і дочок – ця тема найболючіша з усіх, яких торкаєшся вдивляючись у ті страшні роки. Ми повинні зберегти пам’ять про Голодомор, адже це дасть шанс нашому народові бути одним цілим.

26 листопада 2016 року в м. Радомишль біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років на Алеї Слави відбувся мітинг-скорботи пам’яті жертв голодоморів. Мітинг розпочався з траурної ходи за участю голови райдержадміністрації В.Р.Тетерського, голови районної ради О.Л.Потієнка, міського голови О.В.Соболевського, делегацій трудових колективів, організацій, установ, громадських організацій та політичних партій, представників духовенства та ЗМІ.

До присутніх звернулися голова районної державної адміністрації В.Р.Тетерський., заступник голови районної ради В.В. Міхненко,міський голова О. В. Соболевський, депутат районної ради П.Сергієнко. Вони акцентували увагу на тому, що нашим святим обов’язком є збереження пам’яті про жертви Голодомору, про тих, хто не дожив, недолюбив, і запаливши свічки, пом’янути тих, кого забрала голодна смерть.

Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку, запалили свічки, вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Голодоморів в Україні.

Мітинг-реквієм завершився відправленням заупокійної молитви.

РАДОМИШЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. + ФОТОРАДОМИШЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. + ФОТОРАДОМИШЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. + ФОТОРАДОМИШЛЯНИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ. + ФОТО

Джерело: Радомишльська РДА