Радомишль - новини

СЕКЦІЯ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ ЗАПРОШУЄ МОЛОДЬ ДО ЗАНЯТЬ СПОРТОМ. + ВІДЕО

СЕКЦІЯ З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ ЗАПРОШУЄ МОЛОДЬ ДО ЗАНЯТЬ СПОРТОМ. + ВІДЕО

Секція з вільної боротьби, що проводить свої заняття на території ЗОШ № 5 ім. В. Чорновола, ділиться з радомишлянами своїми успіхами та запрошує молодь долучатися до здорового способу життя.

Близько тридцяти дітей різного віку, від шести до двадцяти двох років, на сьогоднішній день відвідують секцію.

«Постійних спортсменів, що не пропускають занять, чоловік п’ятнадцять-двадцять. При чому в основному секцію відвідують дівчата» – говорить тренер, Козенко Р.В.

Секція існує на безкоштовній основі. Заняття проходять шість днів на тиждень, крім неділі. Починається тренування о 17:00 і триває до 18:30.

Тренер дуже пишається досягненнями його вихованців. Адже тільки за минулий, 2016 рік, його дівчата займали призові місця на Чемпіонатах України, як серед молоді, так і серед дорослих.

«Особливо хочеться відзначити Меленівську Ірину, Коляденко Ірину, Коляденко Вікторію, Сокирко Марію. Не дивлячись на юний вік – вони вже справжні майстри своєї справи» – говорить тренер.

За дев’ять років, що Руслан працює тренером з вільної боротьби, на його рахунку один майстер спорту, п’ять кандидатів у майстри спорту та двоє його вихованців являються членами збірної України.

«Дуже багато планів і на цей, 2017 рік. Зокрема, в лютому Чемпіонат України серед молоді, а в березні Міжнародний турнір. Тож ми сумлінно готуємося і тренуємося не покладаючи рук» – додає тренер.