Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗАТРИМАЛИ ГРУПУ ЗЛОДІЇВ. + ФОТО

У РАДОМИШЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗАТРИМАЛИ ГРУПУ ЗЛОДІЇВ. + ФОТО

Поліцейські Радомишльського відділення поліції затримали жителів Черняхівського району Житомирської області, які протягом 2016-2017 років займалися викраданням автомобілів та комплектуючих частин до них у Радомишльському районі. Однак остання спроба зловмисників закінчилася для них невдачею.

15 лютого 2017 року до чергової частини Радомишльського відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області по телефону надійшло повідомлення від жителя м. Радомишль Житомирської області, про те, що він виявив відсутність власного автомобіля марки «ВАЗ-2109», який був припаркований поблизу будинку.

На місце події одразу виїхали слідчо-оперативна група та група швидкого реагування патрульної поліції Радомишльського відділення поліції. Проведеними заходами було встановлено, що група осіб, яка складалася з чотирьох чоловіків, які ніде не працюють та заробляють на життя злочинним шляхом, за попередньою змовою між собою, на автомобілі одного із зловмисників, приїхали до м. Радомишль з метою здійснення крадіжок з автомобілів, та перебуваючи на вул. Толбухіна м. Радомишль шляхом розбиття віконного скла водійських дверей автомобіля заявника проникли в середину та відкотили його на відстань близько 400 метрів, тим самим незаконно заволодівши вказаним транспортним засобом, після чого здійснили спробу викрасти з нього запчастини та обладнання. За допомогою камер відеоспостереження, (встановлені по місту Радомишль за фінансування міської ради), поліцейським вдалося відстежити напрямок руху зловмисників та перехопити їх, не давши змогу заволодіти викраденим майном. На даний час автомобіль вилучено та повернуто власнику.

У РАДОМИШЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗАТРИМАЛИ ГРУПУ ЗЛОДІЇВ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗАТРИМАЛИ ГРУПУ ЗЛОДІЇВ. + ФОТО

Зловмисники у скоєному зізналися та затримані в порядку ст. 208 КПК.

Попередня кваліфікація даних кримінальних правопорушень ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) та ч.2 ст. 15( замах на злочин) КК України ч.3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) КК України.

Хочеться зазначити, що це далеко не перший злочин, розкритий правоохоронцями завдяки камерам відеоспостереження. Тому хочеться подякувати керівництву Радомишльської райдержадміністрації, районної та міської рад за фінансування та підтримку у встановленні системи відеоспостереження у м. Радомишлі, за небайдужість до боротьби зі злочинністю у Радомишльському районі та розуміння важливості спільних зусиль у такій нелегкій справі.

У РАДОМИШЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗАТРИМАЛИ ГРУПУ ЗЛОДІЇВ. + ФОТО

Радомишльське відділення поліції Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області