Радомишль - новини

Радомишльські рятувальники провели відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин. + ФОТО

Радомишльські рятувальники провели відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин. + ФОТО

Дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду – запорука збереження не лише майна громадян, а й їхнього здоров’я та головне – життя. Тому, радомишльські рятувальники 24 лютого 2017 року провели пожежно – профілактичне відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин Радомишльського району.

З початку в приміщенні Великорацької сільської ради рятувальники ДСНС навели присутнім депутатам сільської ради та керівникам установ приклади пожеж, що виникли у приватних господарствах мешканців району в 2016 та 2017 році. Присутнім розповіли про наслідки пожеж, що можуть статися у разі ігнорування правил безпеки, правила поводження при виникненні пожежі, виявленні вибухо – небезпечних предметів, щоб кожна людина запам’ятала і знала, як вберегти свій дім від вогню.

Радомишльські рятувальники провели відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин. + ФОТО

Після чого відбувся вибірковий подвірний обхід домогосподарств мешканців сіл, де рятувальники пояснили громадянам правила безпечної експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів та газових приладів. Дорослим, фахівці Управління наголосили про важливість навчання дітей правилам безпеки та роз’яснення малечі про загрозу від ігор з вогнем, користування сірниками і запальничками. Крім цього, разом із соціальними працівниками рятувальники відвідали помешкання літніх людей, малозабезпечених громадян та багатодітних сімей, яких також навчали правилам безпечного користування обігрівачами під час опалювального сезону.

Загалом, під час даних інформаційно-роз’яснювальних заходів бійці ДСНС оглянули біля 30 помешкань та проінструктували понад 50 мешканців населених пунктів, що відпрацьовувалися.

У ході всіх рейдів вогнеборці вручали населенню пам’ятні листівки із попереджувальним змістом та основними правилами пожежної безпеки, яких слід постійно дотримуватися у побуті.

Надіємося на те, що проведена робота не була даремна і кожен із мешканців взяв собі дещо корисного із поданої інформації!

Радомишльські рятувальники провели відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели відпрацювання у селах Велика Рача, Мала Рача та Чудин. + ФОТО