Радомишль - новини

Радомишльські поліцейські розкрили ряд правопорушень за допомогою камер відеоспостереження. + ФОТО

Радомишльські поліцейські розкрили ряд правопорушень за допомогою камер відеоспостереження. + ФОТО

Протягом 2015 року в рамках проекту “Безпечне місто” за координації Радомишльської районної державної адміністрації та фінансової підтримки Радомишльської міської ради та Радомишльської районної ради у Радомишльському районі була встановлена система відеоспостереження з метою підвищення безпеки на об’єктах та вулицях міста завдяки безупинному моніторингу ситуації в режимі реального часу, своєчасному автоматичному оповіщенню про тривожні, загрозливі та надзвичайні події для їх запобігання або негайного усунення. Пульт управління системою розміщено в черговій частині Радомишльського відділення поліції, де можна побачити зображення з усіх без винятку камер.

Також у 2016 році у м. Радомишль було встановлено систему «Відеоконтроль-Рубіж», що  забезпечує цілодобовий автоматизований контроль дорожньо-транспортної обстановки та дає змогу здійснювати аналіз потоку транспорту по контрольним критеріям в реальному часі та при роботі з архівом.

За допомогою вказаних систем відеоспостереження у м. Радомишлі протягом 2015-початку 2017 року вдалося розкрити ряд правопорушень та встановити осіб, причетних до їх скоєння.

Так, наприклад, у 2015 році за допомогою системи відеонагляду вдалося з’ясувати обставини ДТП, яка сталася у м. Радомишль на перехресті вул. 9-го Січня та Русанівської, в результаті чого загинув водій трактору «Білорус-892».

У 2015 році місцева жителька під час вживання спиртних напоїв із сусідом, викрала у його доньки ноутбук, який потім намагалася продати у м. Києві, однак була викрита працівниками поліції саме завдяки системі відеонагляду.

Радомишльські поліцейські розкрили ряд правопорушень за допомогою камер відеоспостереження. + ФОТО

Також за допомогою системи відеонагляду вдалося з’ясувати обставини ДТП по вул. 9-го Січня в м. Радомишль, яку скоїв місцевий житель, який керував мотоциклом «Kawasaki Z750» без реєстраційного номеру, не маючи при собі посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії «А», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, перевозячи при цьому пасажирку, внаслідок чого остання отримала тяжке тілесне ушкодження. Відносно правопорушника відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України. Завдяки системі відеоспостреження вдалося не лише з\’ясувати обставини ДТП, а й провести фототехнічну експертизу, що послужило основою доказової бази у суді.

У 2016 році жителька м. Радомишль, під час вживання спиртних напоїв зі своїм знайомим, жителем м.Радомишль, викрала у останнього мобільний телефон, ноутбук та музичний плеєр, та згодом продала у м. Києві на ринку, спричинивши потерпілому матеріальну шкоду на суму 11 000 грн. По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 КК України. Встановити особу, яка вчинила вказаний злочин також вдалося оперативним працівникам завдяки системі відео спостереження, встановленого по місту.