Радомишль - новини

Жителі вул. Купальна незадоволені роботою “Водоканалу” та планують перекрити дорогу Радомишль-Малин. + ВІДЕО

Жителі вул. Купальна незадоволені роботою "Водоканалу" та планують перекрити дорогу Радомишль - Малин. + ФОТО. ВІДЕО.

Зі скаргою на бездіяльність міського комунального підприємства “Водоканал” до редакції сайту radomyshl.com звернулися постійні читачі. За повідомлення жителів вулиці Купальна, після проведення ремонту на ділянці подопровідної мережі комунальники залишили після себе розритий котлован.

– Ремонт труби на цій ділянці водоканал розпочав на початку листопада 2016 року. Аварія була серйозною, котлован вирили величезний, фактично перегородивши проїжджу частину вулиці. Але благоустрій території після ремонтних робіт так і не провели. В результаті яма й досі перешкоджає вільно рухатися по вулиці, з часом відбувся зсув грунту що призвело до руйнування прибудинкового паркану  – розповідають жителі. 

– Директор водоканалу говорить що робіть самі – додає одна з жителів вулиці.

Зі слів мешканців, вони планують перекрити дорогу що сполучає Радомишль та місто Малин, таким чином хочуть привернути увагу громадськості до проблеми благоустрою по їхній вулиці.

Детальніше на відео.

 

Жителі вул. Купальна незадоволені роботою "Водоканалу" та планують перекрити дорогу Радомишль - Малин. + ФОТО. ВІДЕО.Жителі вул. Купальна незадоволені роботою "Водоканалу" та планують перекрити дорогу Радомишль - Малин. + ФОТО. ВІДЕО.Жителі вул. Купальна незадоволені роботою "Водоканалу" та планують перекрити дорогу Радомишль - Малин. + ФОТО. ВІДЕО.Жителі вул. Купальна незадоволені роботою "Водоканалу" та планують перекрити дорогу Радомишль - Малин. + ФОТО. ВІДЕО.

Нагадаємо, що в лютому місяці 2016 року розпорядженням міського голови, на посаду директора МКП “Водоканал” було призначено Демчука Руслана Миколайовича. Проте через деякий час двоє депутатів Радомишльської міськради вимагали від міського голови звільнити керівника підприємства та забезпечити прозорий конкурс відбору претендентів на посаду керівника МКП “Водоканал”.