Радомишль - новини

У районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з нагоди питань зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю.

У районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з нагоди питань зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю.

24 березня 2017 року у Радомишльському районному центрі зайнятості відбувся круглий стіл з питань зайнятості учасників АТО та осіб з інвалідністю.

Захід проводився для того, щоб зрозуміти потреби соціально незахищених осіб, почути їхні думки, побажання та допомогти вирішити їхні проблемні питання. Тому на захід були запрошені представники влади, соціальні партнери, роботодавці. Відкриття засідання розпочала директор ЦЗ Олена Вікторівна Кучерявенко, яка ознайомила учасників з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з інвалідністю та учасників АТО, проблемами та перспективами роботи з цією категорією осіб. Олена Вікторівна також повідомила присутнім про послуги, які цього річ надавалися в центрі зайнятості для осіб з інвалідністю та учасникам АТО. Алла Миколаївна, начальник відділу надання соціальних послуг детально розповіла про профорієнтаційні заходи, які проводяться в Радомишльському РЦЗ, скерування на професійне навчання, одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власної справи, видачу ваучерів. До обговорення долучилися представники райдержадміністрації, районної ради, управління праці та соціального захисту населення Радомишльської РДА, Радомишльського центру первинної медико- санітарної допомоги, голови ОТГ.

Перший заступник гол.лікаря ЦПМСД Гальченко О.П. проінформувала присутніх про можливість отримати безкоштовно ліки учасникам АТО. Начальник УПСЗН ознайомила про порядок отримання санаторного лікування для інвалідів та учасникам АТО. Вишевицький голова презентував нового роботодавця, який на території громади відкриває міні молокозавод, домовлено про співбесіду з роботодавцем а також кожному учаснику АТО рішенням сесії виділено 0,25г землі під будівництво та 1 г. для ведення ОСГ. Заст. голови Потіївської ОТГ повідомив про відкриття ДНЗ в с.Заньки з ознайомленням про нові вакансії (сторожа, кочегара). Запрошено на співбесіду осіб з водійськими правами для подальшого працевлаштування на посаду водія в Потіївську ОТГ.

Безробітні з числа інвалідів та учасники АТО мали змогу задати запитання на які отримували кваліфіковані та вичерпні відповіді. Підсумком круглого столу було прийняття рекомендацій та пропозицій щодо подальшої співпраці усім соціальним інституціям, які дотичні до надання послуг інвалідам та учасникам АТО.

Джерело: Радомишльська районна рада