Радомишль - новини

Радомишльським поліцейським знову допомогли відеокамери у встановленні особи правопорушника

Радомишльським поліцейським знову допомогли відеокамери у встановленні особи правопорушника

За допомогою системи відеонагляду вдалося встановити особу, яка 14.04.2017 року з торгівельного кіоску в м. Радомишль по вул. Купальна викрала продукти харчування. Проведеними оперативно-розшуковими заходами було встановлено, що 14.04.2017 року близько 01.00 години житель м. Радомишль шляхом віджиму вхідних дверей торгового кіоску, викрав чотири упаковки сосисок вагою по 1 кг., три скляні пивні бокали, шість пляшок пива марки «Бочкове» ємністю 0.5 літри, 10 кг. свинини, упаковку кави «Якобз» 400 гр., та 20 стіків кави «Якобз». Правопорушник у скоєному зізнався.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.3 ст. 185 КК України.

Також, за допомогою камер відеоспостереження вдалося встановити особу, яка 16.04.2017 року викрала велосипед марки «Вікторія» у жительки м.Радомишль.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами було встановлено, що 16.04.2017 житель м. Радомишль шляхом вільного доступу викрав велосипед марки «Вікторія», який потерпіла залишила біля входу до господарства свого брата, до якого прийшла у гості. Викрадений велосипед вилучено та повернуто законному власнику.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення ч.1 ст.185 КК України.

Нагадаємо, що протягом 2015 року в рамках проекту “Безпечне місто” за координації Радомишльської районної державної адміністрації та фінансової підтримки Радомишльської міської ради та Радомишльської районної ради у Радомишльському районі була встановлена система відеоспостереження з метою підвищення безпеки на об’єктах та вулицях міста завдяки безупинному моніторингу ситуації в режимі реального часу, своєчасному автоматичному оповіщенню про тривожні, загрозливі та надзвичайні події для їх запобігання або негайного усунення. Пульт управління системою розміщено в черговій частині Радомишльського відділення поліції, де можна побачити зображення з усіх без винятку камер. 

Також у 2016 році у м. Радомишль було встановлено систему «Відеоконтроль-Рубіж», що  забезпечує цілодобовий автоматизований контроль дорожньо-транспортної обстановки та дає змогу здійснювати аналіз потоку транспорту по контрольним критеріям в реальному часі та при роботі з архівом.