Радомишль - новини

Рятувальники провели «Урок обережності» для дітей дошкільного навчального закладу №5. + ФОТО

Рятувальники провели «Урок обережності» для дітей дошкільного навчального закладу №5. + ФОТО

У рамках акції «Запобігти.Врятувати.Допомогти», 12 квітня рятувальники спільно із фахівцями екстренної медичної допомоги, газової служби та журналістами провели в Радомишльському дошкільному навчальному закладі №5 «Урок обережності», спрямований навчити дітлахів правилам безпеки.

На початку ініціативу проведення заходу на себе взяли вихователі, які у доступній формі розповіли діткам як треба поводитись у побуті та на вулиці, причини виникнення різного роду надзвичайних подій, шляхи їх уникнення.

Наступним етапом навчання дітей стала пізнавальна-розважальна гра під назвою «Вогонь – друг, вогонь – ворог», що була організована рятувальниками. В процесі її проведення учасники виконували роль неслухняних дітей, які гралися з сірниками, вчилися викликати пожежну команду, були справжніми пожежними-рятувальниками і, навіть, працювали диспетчерами в самому серці «Служби порятунку 101». Малеча усвідомили, що, не знаючи правил пожежної безпеки, можна потрапити в біду. На згадку про проведений захід працівники ДСНС України подарували дітям книжечки про правила пожежної безпеки «Король Попелюшко», а адміністрації садочку вручили листівки та пам’ятки з правилами безпеки.

Проте найцікавіша та найприємніша мить очікувала на дітей у дворі закладу. Спочатку фахівці екстренної медичної допомоги демонстрували медичне обладнання та грали у вікторину «Ай болить!». Працівники газової служби навчали малечу як правильно поводитися з газовими приладами і що робити, коли вони відчули запах диму в кімнаі.

Малеча та підлітки одягали бойове спорядження рятувальників та сфотографуватися з ними. Цілий шквал емоцій викликав пожежний рукав, яким подавали воду.

Рятувальники провели «Урок обережності» для дітей дошкільного навчального закладу №5. + ФОТОРятувальники провели «Урок обережності» для дітей дошкільного навчального закладу №5. + ФОТОРятувальники провели «Урок обережності» для дітей дошкільного навчального закладу №5. + ФОТОРятувальники провели «Урок обережності» для дітей дошкільного навчального закладу №5. + ФОТО

Радомишльський РС У ДСНС України у Житомирській області