Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬ ОТРИМАВ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ “MITSUBISHI OUTLANDER”. ВІДЕО

РАДОМИШЛЬ ОТРИМАВ ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ "MITSUBISHI OUTLANDER". ВІДЕО

20 червня заступник Голови Національної поліції України – керівник патрульної поліції Фацевич Олександр Юрійович передав територіальним підрозділам Головного управління Національної поліції Житомирщини 18 службових автомобілів «Мitsubishi Outlander ».

По 3 автомобілі «Mitsubishi Outlander» працюватимуть у Бердичівському, Коростенському та Новоград-Волинському районах, по два – у Коростишівському та Житомирському та по одному – у Малинському, Овруцькому, Олевському, Радомишльському та Чуднівському районах. 

Розподіляючи автомобілі між районами, перш за все звертали увагу на результати роботи поліцейських області у боротьбі зі злочинністю, а також на співпрацю керівництва територіальних підрозділів з органами місцевого самоврядування. Отже, не останнім чинником отримання Радомишльським відділенням поліції нового автомобіля стала тісна співпраця органів місцевої влади та самоврядування, а отже і громадськості, з поліцейськими, надання допомоги у технічному оснащенні та боротьбі зі злочинністю в межах міста та району.

Автомобіль буде задіяний для патрулювання району, насамперед сільської місцевості. Завдяки оновленню автопарку Радомишльського відділення поліції групи швидкого реагування зможуть більш оперативно, мобільно та результативно виконувати свої функції – припиняти правопорушення, допомагати жителям та затримувати злочинців.