Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ РОЗШУКУЮТЬ ВАНДАЛІВ ЯКІ РОЗБИЛИ ВАЗИ У МІСЬКОМУ ПАРКУ. + ВІДЕО

Фестиваль «Аристократична Україна» відбувся у Замку-музею «Радомисль». + ФОТО

Радомишльське відділення поліції звертається до небайдужих жителів міста та просить допомогти встановити особи вандалів, які вночі близько 00-14 год. 28.07.2017 розбили вази, які стояли на вході у міському парку.

Дана подія зафіксована відеокамерами. Як видно з відео, це вчинили двоє молодиків. Відео не дуже хорошої якості, проте можливо хтось бачив їх у час, який вказаний на відео, поблизу парку або ж на перехресті вулиць Міськради та Малої Житомирської.

Як видно з другого відео, хлопці зупинялися на перехресті цих вулиць та спілкувалися з кимось. Вели себе явно неадекватно, то ж можливо привернули чиюсь увагу. Ми будемо вдячні та перевіримо будь-яку інформацію.

Хочеться також запитати, чим керувалися і про що думали ці молоді особи у той момент, як трощили єдиний парк свого міста, де збираються і відпочивають люди, граються діти, проходять різні місцеві і не тільки свята. Мабуть, кожен з жителів міста неодноразово чув висловлювання радомишлян, а можливо і сам висловлювався про те, що місцева влада нічого не робить для покращення та облагородження міста. Тож давайте замислимося в першу чергу над тим, що для свого міста робимо МИ самі.