Радомишль - новини

ПОЛІЦІЯ ПРОСИТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ЗІ ЗБРОЄЮ ПІД ЧАС ПОЛЮВАННЯ

ПОЛІЦІЯ ПРОСИТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ ЗІ ЗБРОЄЮ ПІД ЧАС ПОЛЮВАННЯ

З 16-00 години 12 серпня 2017 року по 29 жовтня 2017 року включно на території мисливських угідь Радомишльської організації УТМР буде проводиться полювання на пернату дичину. Днями полювання є субота та неділя. Під час полювання, мисливців просимо дотримуватись правил техніки безпеки зі зброєю, а також правил поводження з вогнем.

Власники мисливської гладкоствольної зброї під час полювання при собі повинні мати необхідні документи для полювання, а також дозвіл на право носіння та зберігання зброї який повинен бути не про термінований. Категорично забороняється вживання спиртних напоїв під час полювання. Вразі виявлення таких порушень винні особи будуть притягуватись до адміністративної відповідальності з обов’язковим вилученням зброї.

По питанню перереєстрації мисливської гладкоствольної зброї Ви можете звернутись в Радомишльського відділення поліції кабінет №15. Дні прийому громадян: середа з 14-00 години до 18-00 години, четвер з 10-00 години до 18-00 години, субота з 9-00 до 13-00 години. Перереєстрація зброї буде проводитись лише при наявності зброї та всіх необхідних документів для перереєстрації зброї.