Радомишль - новини

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТО

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТО

1 вересня з нагоди Дня знань у навчальних закладах Радомишльського району відбулись святкові урочистості. Учні цього дня з квітами прийшли до рідної школи, аби привітати вчителів та один одного зі cвятом Першого дзвоника.

Цього ж святкового дня голова РДА В.Р.Тетерський, голова районної ради О.Л.Потієнко, міський голова О.В.Соболевський відвідали Радомишльський загальноосвітній заклад №4 ім.І.Самоплавського « ЗНЗ І-ІІІ ступеня – ДНЗ» не тільки , щоб привітати усіх присутніх з початком навчального року, а урочисто відкрити дошкільне відділення цієї школи, що розпочинає свою роботу з 1 вересня 2017 року.

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТО

Нарешті збулись сподівання жителів і у великому мікрорайоні Рудня розпочав свою роботу дошкільний навчальний заклад. Цей заклад відкрився завдяки спільним зусиллям районної державної адміністрації, районної ради та міської ради. Заклад розрахований на три групи, які зможуть відвідувати сімдесят дві дитини. З бюджетів різних рівнів на реконструкцію дитячого садка було виділено майже 2,4 млн. гривень. До відновлення закладу долучилися Радомишльське лісомисливське господарство(керівник І.Дмитренко) та народний депутат України Павло Дзюблик.

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТО

Під час привітального слова голова РДА Тетерський В. Р. подякував всім, хто працював над відкриттям дитячого садка, привітав всіх присутніх з Днем знань. Після теплих слів вітання керівники району та директор Радомишльського ЛМГ Дмитренко І.В. вручили подарунки для майбутніх вихованців садочку.

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТО

По завершенню урочистостей малята та їх батьки мали змогу оглянути затишне приміщення дошкільного закладу.

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТО

Урочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТОУрочисте відкриття дошкільного навчального закладу в Радомишлі. + ФОТО

Для жителів нашого міста , це дійсно справжній подарунок, бо, потреба в садочку існувала вже давно. Це приклад того, що навіть в такі складні часи, ми створюємо умови для розвитку населених пунктів Радомишльщини і цей садочок є ознакою того, що в нашому рідному місті не зупиняється розвиток.

Джерело: Радомишльська РДА