Радомишль - новини

ПОЛІЦІЯ РОЗКРИЛА РЕЗОНАНСНЕ ВБИВСТВО ЖІНКИ У РАДОМИШЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ. + ВІДЕО

Поліція розкрила резонансне вбивство жінки у Радомишльському районі. + ВІДЕО

Завдяки зусиллям працівників кримінальної поліції та керівництва Радомишльського відділення поліції встановелно осіб, причетинх до вбивства малинчанки на картопляному полі у Радомишльському районі

Як вже відомо, в ніч на 17.08.2017 року жителька м. Малин отримала вогнепальне поранення на картопляному полі поблизу с. Красносілка Радомишльського району від невідомої особи, внаслідок чого померла. Проведеними першочерговими розшуковими заходами працівниками поліції було встановлено, що до подружжя малинчан в ту фатальну ніч наблизився невідомий автомобіль типу «Джип», світлого, можливо білого кольору з протитуманними фарами, із автомобіля вийшло двоє чоловіків, під час цього чоловік та дружина лягли на землю щоб їх не помітили, в цей час зі сторони автомобіля почувся звук схожий на постріл, один із пасажирів автомобіля підійшов до місця, де перебувало подружжя, та побачивши людей, сів до автомобіля, який відразу поїхав у напрямку м. Радомишль. Підійшовши до дружини чоловік побачив у неї вогнепальне поранення в області голови, до приїзду працівників швидкої допомоги остання померла, не приходячи до свідомості.

У рамках розпочатого кримінального провадження слідство розглядало усі можливі версії, одна з яких ґрунтувалася на можливій причетності до події браконьєрів.

– Працівники кримінальної поліції провели титанічну роботу в умовах, коли зачіпки, окрім напрямку руху автомобіля невідомих осіб, фактично були відсутні. Працюючи над основною версією, оперативники проаналізували значну кількість відео з камер відеоспостереження, установлених у напрямку можливого руху автівки. І це дало першочергові результати, – розповів керівник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко.

У прогнозований проміжок часу, після вчинення злочину, на зображенні з окремих камер відеоспостереження був помічений автомобіль «Тойота Хайлюкс». Далі, за допомогою працівників кримінальної поліції Радомишльського ВП, крок за кроком, визначили власника позашляховика, жителя м. Києва, і вийшли на ще одного 29-річного киянина. Останній, як з’ясувалося, здійснив фатальний постріл з мисливського карабіна, прийнявши людей за дичину.

– Чоловік у вчиненні тяжкого злочину зізнався. За його словами, тієї ночі він з товаришем їздили територією Житомирщини та за допомогою тепловізора шукали дичину для полювання, – зазначив В’ячеслав Печененко.

Кримінальне провадження перекваліфіковано з умисного вбивства (ч.1 ст.115 ККУ) на вбивство через необережність (ч.1 ст.119 ККУ). Чоловікові офіційно оголошено про підозру і вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Йому може загрожувати обмеження чи позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.