Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. + ФОТО

У РАДОМИШЛІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАТРИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. + ФОТО

22 вересня щороку вся Україна відзначає День партизанської слави. В цей день українці згадують тих, хто в тилу ворога не шкодуючи власного життя та здоров’я наближав таку бажану перемогу над ненависним ворогом.

З нагоди відзначення свята районною державною адміністрацією спільно з районною та міською організаціями ветеранів війни та праці було здійснено покладання квітів до могили воїна часів ІІ світової війни, яка була облаштована за сприяння лісничого Білківського лісництва Сергія Михайловича Онофрійчука. Сергій Михайлович організував роботу, забезпечив працівників матеріалами.

В історико-краєзнавчому музеї з нагоди Дня партизанської слави відбулося урочисте зібрання за участі ветеранів війни та праці, партизанів, учнів Радомишльського професійного ліцею та Радомишльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5. Після заходу молодь разом з ветеранами поклали квіти до Меморіалу Слави.

Все далі і далі відходять у минуле роки ІІ світової, і серед нас все менше залишається свідків тих важких років. Але пам’ять потрібна не лише тим, хто поклав своє життя на вівтар Великої Перемоги, а в першу чергу нам, живим, щоб пам’ятати і бути готовими дати відсіч ворогам.

Повторюючи подвиг дідів та прадідів, на сході країни наші земляки героїчно боронять кордони рідної землі, захищають спокійний сон та життя мільйонів українців.

Шануймо пам’ять про подвиги дідів та прадідів, молімося за солдатів, що геройськи відстоюють суверенітет і незалежність України на східних рубежах.

У РАДОМИШЛІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАТРИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАТРИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАТРИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. + ФОТОУ РАДОМИШЛІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПАТРИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ. + ФОТО

Джерело: Радомишльська РДА