Радомишль - новини

У селі Потіївка встановлять камери відеоспостереження та створять об\’єднане громадське формування. + ФОТО

У селі Потіївка встановлять камери відеоспостереження та створять об\'єднане громадське формування. + ФОТО

Останнім часом загострилася криміногенна ситуація в с. Потіївка Радомишльського району, зокрема, зросла кількість крадіжок майна громадян, навіть Потіївську сільські раду протягом 2017 року пограбували двічі. У зв’язку з цим керівники Радомишльського відділення поліції, а саме начальник Нікурадзе Дмитро Альошович та заступник Кириченко Олександр Володимирович провели робочу зустріч з громадським активом села Потіївка. На зустрічі були також присутні керівники Потіївської об’єднаної громади, зокрема голова – Майструк Володимир Олександрович, голова громадського формування «Радомишльська варта» Янович Леонід Миколайович. Обговорювалися питання боротьби зі злочинністю та порушеннями публічного порядку та безпеки на території Потіївської об’єднаної громади та вишукувалися шляхи їх вирішення.

За пропозицією керівництва Радомишльського відділення поліції та за підтримки голови об’єднаної громади було прийнято рішення встановити відеоспостереження, поки що на території с. Потіївка, а в майбутньому і по всій території Потіївської об’єднаної громади. Також було вирішено створити на території Потіївської об’єднаної громади громадське формування, члени якого, спільно з поліцейськими, щоденно у вечірній час нестимуть чергування на території громади з метою запобігання та своєчасного виявлення порушень публічного порядку та безпеки громадян.

У селі Потіївка встановлять камери відеоспостереження та створять об\'єднане громадське формування. + ФОТОУ селі Потіївка встановлять камери відеоспостереження та створять об\'єднане громадське формування. + ФОТОУ селі Потіївка встановлять камери відеоспостереження та створять об\'єднане громадське формування. + ФОТО