Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ЖУРНАЛІСТА НЕ ПУСТИЛИ В АВТОБУС. + ВІДЕО

У РАДОМИШЛІ ЖУРНАЛІСТА НЕ ПУСТИЛИ В АВТОБУС. + ВІДЕО

Доїхати із села Ставки Радомишльського району до Житомира – завдання не просте. Житомирського журналіста, котрий мав квиток на автобус, не впустили до салону.

Конфлікт в транспорті взялися розібрати в управлінні транспорту облдержадмінстрації.

«Я щось не зрозумів як так може бути: 14-те місце, при пасажиромісткості 17-18, у мене 14-те місце, яке я придбав в суботу, і я не можу їм скористуатися»,— каже Віктор Мозговий, журналіст.

4-го листопада Віктор придбав квиток з Радомишля до Житомира, рейс 2063. Каже, купив квиток за добу аби точно доїхати до обласного центру. Наступного дня на автостанцію в Радомишлі пасажир прийшов завчасно. Однак, сісти до автобуса не вдалося. Контролер автостанції пропонував їхати наступного дня або ж стоячи, але цим рейсом. Журналіст згоден їхати і стоячи, але це також спричинило сварку.

Дзвінки на гарячу лінію результату не дали, навіть, слухавки ніхто не зняв. Достукатися до Житомиравтотрансу та інших відповідальних установ не вдалося. Тому журналіст прийшов до Управління транспорту.

Наступного тижня начальник обласного управління транспорту обіцяв виїхати до Радомишля із іншими членами засідання та з’ясувати ситуацію. Також обговорять необхідність запустити окремий маршрут із села Ставки

Джерело: СК1