Радомишль - новини

У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.

У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.

Мотокрос в Радомишлі через 30 років і відразу Чемпіонат України! Останні змагання з цього виду спорту Радомишльщина проводила тридцять років тому. За цей час у багатьох учасників виросли діти, з’явились онуки, але бажання пройти трасу залишилось незмінним. Хто хоча б раз сідав за кермо «спортивного коника», той не залишить його більше ніколи.

Без перебільшення, це було найвидовищніше дійство у нас за останні роки. Сила-силенна людей зібралась зранку на схилі, в урочищі Черча. «Завдяки проведенню цих змагань з’явилася можливість за останні роки відновити трасу, а також в майбутньому приймати Чемпіонати України і навіть Європи з мотокросу. Ми реально повернули мотокрос до нашого міста. Такий масштабний захід у Радомишлі був наприкінці 80-х років», – зазначив перший заступник Радомишльського міського голови Олег Соболевський, який вітав учасників та глядачів змагань.

На Чемпіонат України в Радомишль з’їхались 77 учасників з всіх куточків нашої країни та спортсмени з Італії. Учасники віком від 5 років та старші, початківці та досвідчені спортсмени, ветерани мотокросу в Україні, діти, жінки, чоловіки проходили трасу пліч-о-пліч.

Цьому передувала велика та кропітка робота. Ініціаторами та організаторами виступили ініціативна група радомишлян на чолі з Володимиром Гончаренком – відомим місцевим мотокросменом, громадська організація «Спортивний технічний клуб «Радомишль», Радомишльська міська рада. Підготовкою траси та вирішеннями технічних питань займалися комунальне підприємство “Благоустрій міста»; відділ освіти, молоді та спорту, відділ культури міської ради; приватні підприємці.

У змаганнях на «Кубок Радомишля» взяли участь четверо радомишлян: Володимир Гончаренко, Дмитро Козюра, Володимир Пучка, Роман Дяденко.

Вісім годин яскравого та захоплюючого дійства, фінал та мить нагородження. Один за одним на п’єдестал пошани піднімались спортсмени та команди учасники, нагороджували кубками та медалями, а глядачі дарували оплески та щирі емоції.

У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.У РАДОМИШЛІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З МОТОКРОСУ. + ФОТО. ВІДЕО.

За матеріалами Радомишльської міської ради.