Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

16.07.2018 Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області було організовано зустріч суб’єктам пробації з начальником Радомишльського відділення «Укргазбанк» Уницькою Людмилою Станіславівною.

АБ «Укргазбанк», окрім діяльності безпосередньо в банківській сфері, займає активну позицію, щодо реалізації різноманітних проектів, які мають соціальний характер та позитивно впливають на життєдіяльність суспільства та окремих громадян.

Забезпечення безпеки громад та суспільства в цілому перебуває у прямій залежності від того наскільки правопорушники будуть спроможні в майбутньому інтегруватися в суспільстві та матимуть можливість вести законослухняний спосіб життя, так як однією з основних перепон успішній соціальній адаптації стає відсутність у особи коштів одразу після звільнення чи призначення покарання, через що такі особи не можуть оплатити житло, харчування і вимушені звертатися до незаконних способів задоволення базових потреб.

Людмила Станіслівівна надала інформацію про послуги, які надає АБ «Укргазбанк», в тому числі про новий продукт «Еко кредитка», переваги якої – це кредитний ліміт з чесним пільговим періодом і безготівковими розрахунками в торгово-сервісній мережі без комісії і накопичення бонусів.

Отже, впровадження зазначеного вище проекту для суб’єктів пробації дозволить останнім започаткувати законослухняний спосіб життя, сприятиме їх реінтеграції в суспільстві, а також позитивно вплине на забезпечення безпеки всіх інших громадян.

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді було проведено бесіду на тему «Вплив алкоголю на життя людини».

09.07.2018 Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з центром соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді було проведено бесіду на тему «Вплив алкоголю на життя людини».

Захід спрямований на попередження надмірної кількості вживання алкогольних напоїв та мінімізацію вживання для осіб, які вже мають алкогольну залежність. Алкоголізм – це регулярне споживання великої кількості алкоголю протягом довгого періоду часу. Це найбільш серйозна форма наркоманії у наші часи від якої залежить злочинність нашої нації, адже 80 відсотків протиправних діянь трапляється в стані алкогольного сп’яніння. Завдання заходу – переконання суб’єктів пробації в згубності вживання спиртних напоїв.

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльським РВ з питань пробації відвідано суб’єктів пробації за місцем проживання.

Протягом червня місяця 2018 року працівниками Радомишльського районного відділу з питань пробації було відвідано суб’єктів пробації за місцем проживання. Відповідно до ст.19 Закону України «Про пробацію» під час здійснення нагляду персонал органу пробації має право: перебувати на земельних ділянках, у жилих та інших приміщеннях громадян за їхньою згодою, а також на території і в приміщеннях підприємств, установ і організацій з повідомленням про це керівника або уповноваженої ним особи, а також відвідувати суб’єктів пробації за місцем їх проживання, роботи або навчання.

Під час перевірки працівники спілкувалися з рідними, сусідами, односельчанами засуджених, були оглянуті умови проживання суб’єктів пробації та нагадані порядок та умови відбування покарання, обов’язки покладені судом, а також додатково проведена бесіда про недопущення вчинення нових кримінальних правопорушень.

Хочеться вірити, що вищезазначені перевірки сприятимуть досконалому вивченню особистості засуджених та допоможуть у плануванні подальшої роботи з ними, спрямованої на їх виправлення та досягнення позитивних змін у житті суб’єктів пробації, внаслідок чого буде зменшено ризик вчинення ними нових кримінальних правопорушень.

 

Начальник Радомишльського районного сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області

Т.В.Нестерчук