Радомишль - новини

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТО

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТО

24 серпня на Соборному майдані міста Радомишля зібрались на святкування головного Державного свята радомишлян та гостей нашої громади.

Урочистості розпочались виступом народних колективів, які з гордістю носять звання Народних аматорських. Вони зберігають українську пісню, передають її в спадок молодому поколінню; відроджують народні обряди та традиції наших предків. Українська пісня надихає на позитивні вчинки, надає сили та мужності тим, хто сьогодні боронить наші кордони.

Про мужність захисників, про силу українського духу та прагнення українців до свободи та незалежності говорила в своєму виступі голова Радомишльської районної державної адміністрації Світлана Ковальчук, яка привітала всіх присутніх зі святом. До вітань приєднались голова Радомишльської районної ради Олександр Потієнко та секретар міської ради Віктор Міхненко. Вони вручили мешканцям громади та району Почесні грамоти за сумлінну працю, високій професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди 27 річниці Дня Незалежності України.

Глядачі насолоджувались виступом дитячих танцювальних колективів та вокалістів, шоу мильних бульбашок, аматорів міського Будинку культури, гостем та родзинкою святкової програми гуртом «Степ»; показом лазерного 3D шоу та святковою дискотекою.

Впродовж всього святкування працювали дитячі ігрові майданчики, виставка народних умільців, продаж різноманітних смаколиків.

СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТОСВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ НА РАДОМИШЛЬЩИНІ. + ФОТО

Джерело: Радомишльська міська рада