Радомишль - новини

З ЛИСТОПАДА ЗРОСТАЮТЬ ТАРИФИ НА ГАЗ. РАДОМИШЛЯНИ ПЛАТИТИМУТЬ НА 23,5% БІЛЬШЕ

З ЛИСТОПАДА ЗРОСТАЮТЬ ТАРИФИ НА ГАЗ. РАДОМИШЛЯНИ ПЛАТИТИМУТЬ НА 23,5% БІЛЬШЕ

З 1 листопада 2018 року ціна на газ зросте майже на чверть, газ коштуватиме 8550 гривень за кубометр. І це на 23,5% більше, ніж ми платимо зараз. Підняття цін зумовлено вимогами МВФ.

Про це під час засідання Уряду 19 жовтня повідомив Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман.

«На превеликий жаль, з часу нашої незалежності, особливо в період з 2005 до 2013 рік, було накопичення надзвичайно великих боргів держави в розмірі 50 млрд. доларів. Настав час борги повертати. Зобов’язання щодо вирівнювання ціни для промисловості і приватних домогосподарств було взято Україною ще в 2008 році. В тому числі під ці зобов’язання були взяті кредити, які ми сьогодні обслуговуємо, які залишились величезним тягарем для кожної української родини. Кожна гривня, кожен долар, які ми відволікаємо для того, щоб обслуговувати ці борги, він відволікається від українських родин, від українських військових і це для нас надзвичайно великий виклик. Але в нас немає іншого варіанту, щоб не допустити надзвичайно важких подій. Мова йде про те, якщо ми не зможемо продовжити співпрацю з нашими міжнародними партнерами. Це може призвести до того, що Україна буде введена в дефолт», – пояснив Прем’єр необхідність підняття ціни на газ.

Прем’єр-Міністр зазначив, що з 1 листопада 2018 року ціна на газ зросте на 23,5%.

«Я розумію, що для кожної української родини це важко, але ми розпочинали перемовини, щоб вирівняти ціни на 60%, підвищити від діючої ціни на 60%. Внаслідок наших перемовин і компромісу знайшли інший підхід. Ціни з 1 листопада на газ зростуть лише на 23,5%», – повідомив В. Гройсман.