Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області уклав ще один договір з волонтером пробації.

28 січня 2019 року Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області укладено договір про здійснення волонтерської діяльності з волонтером Віктором Опанасенком.

Волонтер пробації – фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі. Основними завданнями волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні наглядових заходів за місцем роботи та навчання, участь у проведенні соціально-виховної роботи із суб’єктами пробації, участь у складанні та реалізації індивідуальних планів роботи, у проведенні індивідуально-профілактичної роботи, надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги, сприяння у працевлаштуванні суб’єктів пробації, залучені їх до навчання, а також запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльським РC філії Державна установа «Центр пробації» у Житомирській області організована зустріч клієнтам пробації з представником Радомишльської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості

14 січня 2019 року  начальником Радомишльського районного сектору Тетяною Нестерчук була організована зустріч клієнтам пробації із фахівцем з питань зайнятості Радомишльської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Наталією Романовою, яка детально розповіла про послуги, які надає державна служба зайнятості, хто може звертатися за допомогою у працевлаштуванні, в яких випадках надається допомога по безробіттю та переваги офіційного працевлаштування.

Наталія Фролівна зазначила, що всі відділення Служби зайнятості України працюють за єдиною схемою надання послуг. Клієнти можуть звернутися до будь-якого центру зайнятості, незалежно від місця реєстрації, та отримати всі передбачені законодавством соціальні послуги, пов’язані з працевлаштуванням. Також клієнтам пробації були надані інформаційні поради щодо пошуку роботи та надано перелік діючих вакансій по району.

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області