Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ ЕНЕРГОМЕНЕДЖЕРА

РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКА ОТГ ОТРИМАЛА КОМПЛЕКТ ОБЛАДНАННЯ ЕНЕРГОМЕНЕДЖЕРА

5 березня Радомишльська міська ОТГ в числі 30 об’єднаних громад – учасниць ініціативи «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ» отримала комплект обладнання енергоменеджерів, який в урочистій атмосфері було безоплатно передано міському голові Володимиру Романовичу Тетерському європейськими партнерами. Кожен комплект складається з фахових інструментів для вимірювання технічних параметрів енергоефективності та є необхідним для роботи енергоменеджера.

Ініціатива «Розумний енергетичний менеджмент в ОТГ» впроваджується за дорученням Програми «U-LEAD з Європою» проектом GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ» з вересня 2018 року та триватиме до кінця 2019 року.

Радомишльська міська ОТГ одна з пілотних громад (СПИСОК) вже пройшла низку тренінгів та практичних заходів з муніципального енергоменеджменту і розпочала його впровадження, що, як очікується, забезпечить економію енергоспоживання на рівні мінімум 5% сукупних витрат на енергетичні ресурси. Враховуючи загальні витрати на енергоресурси у 2018 році, Радомишльська міська ОТГ зможе заощадити близько 400 тис грн на рік у майбутньому.

Поширення знань з енергоменеджменту, кращих практик та інших інформаційних матеріалів здійснюється через мережу Центрів розвитку місцевого самоврядування в усіх 24 областях України, а також через онлайн-платформу “Місто EM” http://misto-em.org.ua.

Джерело: Радомишльська міська рада