Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Працівники Радомишльського РC філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області сприяють працевлаштуванню засуджених

15 квітня 2019 року працівники Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з провідним фахівцем з профорієнтації Радомишльської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості провели інформаційний захід «Пропонуємо роботу» для суб’єктів пробації. Захід проведено з метою працевлаштування громадян та надання консультацій з працевлаштування. Представник Радомишльської районної філії Тетяна Нестеренко розповіла присутнім про послуги, які надає центр зайнятості, детально ознайомила з вакансіями на підприємствах району та інших регіонів, зосередила увагу на тому, що на даний час є реальні можливості працевлаштуватись, лише б було бажання. По закінченню заходу присутні отримали інформаційні матеріали.

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльським РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області організована зустріч суб’єтам пробації з представником Релігійної громади християн віри Євангелівського “Спасіння”.

Нещодавно на запрошення начальника Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяни Нестерчук завітав служитель церкви «Спасіння» Віктор Опанасенко, який розповів свою історію життя та навів приклади з життя інших осіб, які були на самому «дні», піднялися та стали прикладом для інших. Звернув увагу на те, до чого може призвести протиправна поведінка, оточення з негативним впливом, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Кожна людина може розпочати своє життя з чистого аркушу в будь-якому віці, головне зробити вчасно висновки.

Служитель церкви доніс присутнім, що при церкві «Спасіння» діє реабілітаційний центр, де алко- та наркозалежним людям допомагають звільнитися від залежності та відновитись як особистості.

Віктор запропонували свою підтримку суб’єктам пробації, залишив номер телефону і сказав, що до нього можна звернутися в будь-який час за слушною порадою, він завжди підтримає у скрутну хвилину і не залишать людину один на один з своїми проблемами.

РАДОМИШЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Радомишльським РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організована суб’єктам пробації зустріч з пастиром церкви релігійної громади християн віри Євангельської «Спасіння».

11 березня 2019 року на запрошення начальника Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяни Нестерчук завітав для зустрічі з суб’єктами пробації пастир церкви релігійної громади християн віри Євангельської «Спасіння» Віталій Олійник.

Під час бесіди з суб’єктами пробації Віталій розповів свою історію життя, як через наставлення в церкві відбулися зміни в його поведінці, хоча раніше вважав, що це не в його силах. Звернув увагу на те, до чого може призвести протиправна поведінка, оточення з негативним впливом, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Кожна людина може розпочати своє життя з чистого аркуша в будь-якому віці, головне зробити вчасно висновки.

Наприкінці заходу Віталій запропонував свою підтримку, залишив номер телефону і сказав, що до нього можна звернутися в будь-який час за порадою, він завжди підтримає у скрутну хвилину і не залишать людину один на один з своїми проблемами.

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області