Що означає наш світ, без подій, без характерів, дат і імен? Кому, як не нашому місту Радомишль знати це. Місто з глибини віків – так його називають наші письменники. «Моє рідне місто!» – так називаємо його ми, радомишляни. Чим він є для кожного з нас? Містом, в якому комфортно живеться. Містом, що надихає, і яке не проміняєш на жодне інше. Містом, у якому ми народжуємо та виховуємо дітей, разом радіємо перемогам і ділимо гіркоту втрат…
Так, приємно, що з року в рік наш Радомишль стає красивішим, чистішим, розвинутішим. Що й не дивно, бо з XVII століття Мичеськ заявив себе у літописах. Віками він уславлював себе визначними подіями, видатними людьми, великим історичним та культурним спадком. В усі часи Радомишль вирізнявся своєю миролюбністю, мудрістю та умінням об\’єднувати в одну родину представників різних національностей та конфесій. А нас усіх єднає любов до міста, яка не має минулого та меж. Ми живемо, працюємо, творимо й виховуємо своїх дітей із шаною до рідного Радомишля.
«З днем народження, рідне місто!»,- сказав кожен, хто завітав червневого сонячного дня до міського парку на свято. Звичайно це не державне свято – але таке близьке та рідне для кожного його жителя, адже другий рік ми зустрічаємо його разом у нашій Радомишльській об’єднаній громаді.
Ми вкотре зібралися великою та дружньою громадою, аби відсвяткувати разом це свято – День міста. Великою ходою вулицями міста розпочали святкування представники влади, громадські активісти, творчі колективи, юні артисти та спортсмени, які поєднали в собі три покоління радомишлян.
Міський парк зустрів всіх затінком, теплом, яскравим вбранням. Кожен з радомишлян та гостей свята міг завітати не тільки до «Гостинного двору», який влаштували старостинські округи нашої юної громади, а й до алеї майстрів, виставки станції юних натуралістів, юних судомоделістів, робіт Будинку дитячої творчості та послухати старовинні інструменти ручної роботи, а також роздивитися старовинні вишиті рушники Житомирського краєзнавчого музею. Охочі мали змогу придбати глиняний посуд, прикраси, живопис, ляльки-мотанки та інші вироби народних майстрів. А поруч з мистецькими острівцями культури також були розміщенні фотозони, де робили селфі та групові фото родини та дружні компанії. І відразу соцмережі вибухнули сотнями радісних та святкових фото.
Джерело: Радомишльська міська рада