Радомишль - новини

МІСТ У РАДОМИШЛІ В НЕБЕЗПЕЦІ ЧЕРЕЗ САМОВІЛЬНЕ ЗАКРИТТЯ ВОДОПРИЙМАЛЬНИХ КОЛОДЯЗІВ. + ФОТО

МІСТ У РАДОМИШЛІ В НЕБЕЗПЕЦІ ЧЕРЕЗ САМОВІЛЬНЕ ЗАКРИТТЯ ВОДОПРИЙМАЛЬНИХ КОЛОДЯЗІВ. + ФОТО

Саме цю проблему було обговорено та окреслено шляхи її вирішення на виїзній нараді заступника керівника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Андрія Золотька з головою Радомишльської ОТГ Володимиром Тетерським та директором підрядної організації ТОВ «Альманах -2000» Сергієм П’ятківським.

Проблема полягає в тому, що комунальна служба міста для зручності водіїв повністю закрила водоприймальні колодязі дощової каналізації по вулиці Русанівській Радомишля, що поблизу мосту. В результаті чого дощова вода з пів міста потрапляла не у відведене для неї місце, а стихійно бігла проїжджою частиною та переливалась через водоприймальний лоток штучної споруди. Це спричинило розмив ґрунту на конусі опори та просідання упорного бортового каменю.

«Ці недоліки потрібно усунути в найближчий час. Звертаюсь до комунальних служб з нагальним проханням організувати відновлення водоприймальних колодязів, що перебувають на балансі Радомишльської ОТГ. Підрядна організація в межах гарантійних зобов’язань усуне недоліки щодо розмивів», – звернувся до присутніх Андрій Золотько.

Терміни для відновлення усіх недоліків – до кінця цього місяця.

Нагадаємо, що міст в місті Радомишль, автомобільна дорога Т-06-08 Малин – Кочерів, був побудований у 1964 році.

У 2018 році поточний середній ремонт штучної споруди замовила Служба автомобільних доріг у Житомирській області. До кінця цього ж року 228 з половиною погонних метрів мосту через річку Тетерів було відновлено за кошти державного бюджету.

МІСТ У РАДОМИШЛІ В НЕБЕЗПЕЦІ ЧЕРЕЗ САМОВІЛЬНЕ ЗАКРИТТЯ ВОДОПРИЙМАЛЬНИХ КОЛОДЯЗІВ. + ФОТОМІСТ У РАДОМИШЛІ В НЕБЕЗПЕЦІ ЧЕРЕЗ САМОВІЛЬНЕ ЗАКРИТТЯ ВОДОПРИЙМАЛЬНИХ КОЛОДЯЗІВ. + ФОТО

Прес-служба автомобільних доріг у Житомирській області