Радомишль - новини

Призовників, які проігнорують повістку та не прибудуть до Радомишльського РВК покарають

Призовників, які проігнорують повістку та не прибудуть до Радомишльського РВК покарають

МЕШКАНЦЯМ РАДОМИШЛЬСЬКОГО РАЙОНУ НА ЗАМІТКУ: ОСОБАМ ПРИЗОВНОГО ВІКУ, ЯКІ НЕ З\’ЯВЛЯТЬСЯ ДО ВІЙСЬККОМАТУ ПЕРЕДБАЧЕНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.

Призовників, які проігнорують повістку та не прибудуть до Радомишльськогого районного військового комісаріату покарають.

За ігнорування повістки, неявку до Радомишльського РВК та ухилення від військової служби передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Якщо призовник не з’явився до Радомишльського РВК без поважних причин, його очікує штраф від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-119 гривень). За повторне правопорушення доведеться сплатити до 255 гривень (ст. 210 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Кримінальним Кодексом України встановлено і кримінальну відповідальність, а саме у ст. 355 КК України, в якій йдеться: «Ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу – карається обмеженням волі на строк до трьох років».

Призовник нестиме кримінальну відповідальність якщо:

– не з’явився до Радомишльського РВК вже після того, як його на медичній комісії визнали придатним до служби в армії;

– особисто підписав повістку, однак без поважних причин не з’явився до районного військового комісаріату.

Тому рекомендуємо громадянам України, жителям Радомишльського району призовного віку (1992-2001 року народження) якнайшвидше прибути до Радомишльського РВК за адресою: м. Радомишль, вул. Старокиївська 2.

Радомишльський Районний Військовий Комісаріат