Радомишль - новини

Радомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТО

Радомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТО

Радомишльські рятувальники Управління ДСНС України у Житомирській області провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в Радомишльському ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка.

Навчальний рік тільки розпочався, а радомишльські рятувальники не втрачають нагоду та вкотре нагадують учням про основні правила пожежної безпеки в повсякденному житті.

Щоб діти краще засвоїли інформацію, рятувальники провели евакуацію з навчального закладу прямо посеред уроку. Вчителі пошикувати учнів в подвір’ї ліцею та виявилось, що тривога навчальна і поспішати вже нікуди не потрібно.

І саме для того, щоб не траплялося нещасних випадків та надзвичайних ситуацій, а евакуації були тільки навчальними, вогнеборці й завітали до однієї з шкіл міста. Діти взяли активну участь у ліквідації умовної пожежі за допомогою вогнегасника, приміряли бойовий одяг та спорядження.

Проте завданням заходу стало ще й роз’яснення питань безпечної життєдіяльності дітей та дорослих вдома, оскільки більшість пожеж в районі виникає саме в приватному секторі. Дітки засвоїли знання про те, як потрібно виходити із задимленої кімнати, як правильно поводитися із електроприладами та як діяти при виявленні пожежі. Також було наголошено на  важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.

Під час цієї пізнавальної акції  дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення.

Акція стала для школярів цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і  зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Діти брали активну участь в опитуванні, за що наприкінці заходу були нагороджені подарунками та отримали тематичні листівки.

Ця зустріч справила велике враження на школярів та вчителів, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» – це дуже важлива та переконлива  форма  навчання,  коли на конкретних прикладах  не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних і близьких.

Радомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТОРадомишльські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» в ліцеї №1 ім. Т. Г. Шевченка. + ФОТО

Провідний інспектор Радомишльського РС У ДСНС України у Житомирській області

Яна Гончаренко