Радомишль - новини

Радомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТО

Радомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТО

«Запобігти. Врятувати. Допомогти» – під таким гаслом радомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності.

17 жовтня радомишльські рятувальники завітали до місцевої гімназії у рамках Всеукраїнської громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Щоб учні краще засвоїли інформацію, спочатку було проведено навчальну евакуацію з навчального закладу прямо посеред уроку.

Далі діти взяли активну участь у ліквідації умовної пожежі за допомогою вогнегасника, приміряли бойовий одяг та спорядження. Також охочі мали змогу побувати у ролі справжнього рятувальника, взявши участь у конкурсі та «врятувати» потерпілого і перенести його на «безпечне» місце.

Проте завданням заходу стало ще й роз’яснення питань безпечної життєдіяльності дітей та дорослих вдома, оскільки більшість пожеж в районі виникає саме в приватному секторі. Дітки засвоїли знання про те, як потрібно виходити із задимленої кімнати, як правильно поводитися із електроприладами та як діяти при виявленні пожежі. Також було наголошено на  важливість дотримання основних правил безпечної поведінки у разі знаходження вибухонебезпечних або схожих на них підозрілих предметів, щоб не трапилося непоправне.

Під час цієї пізнавальної акції  дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, розповіли про випадки пожеж на території району та про причини їх виникнення.

Акція стала для школярів цікавим наглядним уроком, на якому вони ознайомилися із діяльністю пожежно-рятувальної служби і  зрозуміли, якими важливим є правила безпеки життєдіяльності та заходи безпеки у повсякденному житті.

Діти брали активну участь в опитуванні, за що наприкінці заходу були нагороджені подарунками та отримали тематичні листівки.

Ця зустріч справила велике враження на школярів та вчителів, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» – це дуже важлива та переконлива  форма  навчання,  коли на конкретних прикладах  не тільки пояснюються такі прості, але важливі правила безпечної поведінки, а й зав’язується цікаве спілкування і діти вчаться відповідально ставитися до свого життя і життя своїх рідних і близьких.

Радомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТОРадомишльські рятувальники навчали дітей правилам безпеки життєдіяльності. + ФОТО

Провідний інспектор Радомишльського РС У ДСНС України у Житомирській області

Яна Гончаренко