Радомишль - новини

Радомишлянин Микола Григорович став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу. + ФОТО

Радомишлянин Микола Григорович став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу. + ФОТО

Микола Григорович вчетверте став чемпіоном світу з пауерліфтингу в своїй ваговій категорії. Чемпіонат світу 2019 WUAP відбувався в американському місті Чикаго, штат Іллінойс 17-20 жовтня.

Микола Григорович здобув золото серед чоловіків-ветеранів віком 45-49 років, найкраще виконавши силову вправу «жим штанги лежачи» в категорії до 100 кг.

Як розповів спортсмен, він летів на змагання, щоби підкорити Америку та виграти чемпіонат в своїй ваговій категорії.

«Для мене це були важливі і складні змагання. На них я встановив особистий рекорд. У своїй ваговій категорії мені вдалося вижати 132,5 кг, чого я раніше ніколи не робив. Але передусім я виступив і зробив це заради України. Надзвичайно приємно, коли лунає Гімн України, коли піднімають український прапор. Від цього перехоплює подих і переповнює неймовірна гордість», – розповів Микола Григорович.

У змаганнях 2019 WUAP World Championships взяли участь 270 учасників з 14 країн світу, у тому числі й з України.

Радомишлянин Микола Григорович став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу. + ФОТОРадомишлянин Микола Григорович став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу. + ФОТОРадомишлянин Микола Григорович став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу. + ФОТОРадомишлянин Микола Григорович став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу. + ФОТОРадомишлянин Микола Григорович став чотириразовим чемпіоном світу з пауерліфтингу. + ФОТО

Джерело: Житомирська обласна рада