Радомишль - новини

РАДОМИШЛЬСЬКА ГРОМАДА В ТРІЙЦІ КРАЩИХ СПОРТИВНИХ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ. + ФОТО

Радомишльська ОТГ увійшла у трійку кращих громад в Житомирській області

В обласній раді 23 жовтня відбулось засідання обласної комісії з проведення обласного щорічного конкурсу “Краща спортивна громада Житомирщини”, який був започаткований за ініціативи голови обласної ради Володимира Ширми у 2018 році з метою популяризації здорового способу життя серед жителів Житомирської області.

Цього року учасниками конкурсу відповідно до поданих заявок стали 13 сільських, селищних та міських рад. Це Брусилівська ОТГ, Гришковецька ОТГ, Городницька ОТГ, Ємільчинська ОТГ, Коростишівська ОТГ, Новогуйвинська селищна рада, Овруцька ОТГ, Олевська ОТГ, Пулинська ОТГ, Радомишльська ОТГ, Садківська сільська рада, Станишівська ОТГ, Хорошівська ОТГ.

На першому етапі конкурсу згідно з поданими громадами рейтинговими показниками були відібрані 6 громад, серед яких Ємільчинська ОТГ, Коростишівська ОТГ, Олевська ОТГ, Пулинська ОТГ, Радомишльська ОТГ та Хорошівська ОТГ.

Радомишльська ОТГ увійшла у трійку кращих громад в Житомирській області

23 жовтня відбувся ІІ етап конкурсу, де відібрані громади представили фото-відеопрезентації своїх спортивних досягнень членам комісії. Кожна презентація була оцінена і за результатами оцінок комісія найвище відзначила презентацію Радомишльської ОТГ. Член комісії, депутат обласної ради Валентин Саківський подякував кожній громаді-учасниці за те, що підтримують розвиток спорту та наголосив на необхідності системного підходу до спорту, який у своїх презентаціях продемонстрували Радомишльська ОТГ та Хорошівська ОТГ.

У підсумку члени комісії визначили трійку громад – претендентів на перемогу в конкурсі. Наступне засідання, яке, згідно з Положенням про конкурс, має бути виїзним, відбудеться не пізніше 15 листопада. Члени комісії відвідають Олевську, Пулинську та Радомишльську громади, де оглянуть спортивну інфраструктуру, ознайомляться зі спортивним життям громад. За результатами оцінювання цих трьох громад відбудеться визначення місць – за 1 місце передбачається винагорода у розмірі 200 тис. грн, 2 місце – 150 тис. грн, 3 місце – 100 тис. грн.

Радомишльська ОТГ увійшла у трійку кращих громад в Житомирській областіРадомишльська ОТГ увійшла у трійку кращих громад в Житомирській областіРадомишльська ОТГ увійшла у трійку кращих громад в Житомирській областіРадомишльська ОТГ увійшла у трійку кращих громад в Житомирській області

Джерело: Радомишльська міська рада